Kreston Kati

  • ZONE E LIRE – EMISIONI 647

    Kerkohet nje President per Shqiperine e Madhe! “Nga ke humbur”? Muzike / Ana Kabashi vjen me “na thej”! Boks / Xhuljo Vrenozi ose aventura e fierakut ne ring! Je shtatzane? Dr Kroi dhe Dr Kati po te presin! Balet / Te gjithe te “Dhoma 12”! Muzike / Gazza nga...
  • RUDINA – IRMA LIBOHOVA FLET PER 50 VITET NE SKENE DHE FAMILJEN E SAJ; KUR ARTI JU SHERBEN KAUZAVE SOCIALE!

    Të ftuar: Irma Libohova – Këngëtare Këngëtarja Irma Libohova është një ndër emrat që ka lënë gjurmë në historinë e muzikës shqiptare. Ajo mbart mbi supe një karrierë të gjatë, plot 47 vite dhe vazhdon ende të krijojë muzikë dhe të gjendet pranë publikut. “Gabimi i Mirelës” ishte kënga...
Emisione