Kylie Jenner

 • Kylie Jenner zbulon sekretin pas emrit të vajzës së saj ‘Stuhia’

  Miliarderja më e vogël në botë Kylie Jenner u bë nënë për herë të parë rreth një vit më parë. Ajo solli në jetë vajzën Stormi me reperin Travis Sott. Dhe 21-vjeçarja zbuloi pse zgjodhi pikërisht këtë emër për vajzën e saj. Në një live në InstaStory, ajo u...
 • Kylie Jenner e pesta në listën e Forbes

  21 -vjeçarja Kylie Jenner edhe për këtë vit bën pjesë në listën e personave më të pasur për vitin 2018. Sipas Forbes, ajo renditet e pesta së bashku me reperin Jay Z, të dy me 900 milionë Dollarë pasuri. Sigurisht që një pjesë e konsiderueshme e të ardhurave të...
 • Femrat që diktojnë modën

  Nëse bëhet fjalë për veshje dhe tendencat e fundit, të famshmit diktojnë zgjedhjet e njerëzve të thjeshtë. Ashtu si çdo vit kompania e modës Lyst ka publikuar listën me 20 femrat më me influencë në botën e modës. Përzgjedhja është bërë duke marrë në konsideratë veshjet e yjeve të...
 • Kylie Jenner mëson vogëlushen të flasë

  Ylli televiziv, Kylie Jenner u bë nënë para disa muajsh. Vajza e saj, Stormi, ende pa mbushur 1 vjeç, duket se ka nisur të flasë. 21-vjeçarja postoi në Instagram një video, ku po përpiqej ti mësonte vajzës të shqiptonte fjalët ‘Kylie Cosmetics’. Mirëpo e vogla, sado që nëna e...
 • Sërish telashe për Kylie Jenner

  Kylie Jenner është paditur sërish nga një kompani make up-i. ‘Sheree Cosmetics’ akuzon 21-vjeçaren se ka kopjuar koleksionin “Born to Sparkle”, që Kylie e prezantoi ditën e ditëlindjes. Në disa dokumente që janë bërë publike, Sheree thotë se “Born to Sparkle” kishte shumë kohë që ishte ideuar dhe publikuar...
 • Kylie Jenner hyn në histori, mësoni sa është pasuria e saj

  Kylie Jenner ka hyrë në histori. Ajo është vetëm 20 vjeç dhe për 3 vite ka arritur të ndërtojë një  pasuri prej 900 milionë Dollarë. Kështu, Jenner ia ka kaluar edhe Marck Zuckerberg, që u bë më i pasuri në botë në moshën 23-vjeçare falë krijimit të rrjetit social  Facebook....
 • Modelja “shkatërron” Snapchat

  Një reagim në Twitter nga Kylie Jenner i ka kushtuar aplikacionit Snapchat 1.3 miliardë dollarë. Ylli i familjes më të famshme në Hollywood, duket se nuk i ka punët mirë me këtë rrjet social pas ndryshimeve që ka pësuar. Ajo ka shkuar në Twitter se nuk është më përdoruese...
 • Kylie Jenner bëhet nënë

  Më  e vogla e familjes më të komentuar në botë Kylie Jenner është  bërë nënë e një vajze. 20-vjeçarja vendosi të bëjë të ditur lajmin me anë të një  postimi në Instagram. Ajo thotë se vajza është e shëndetshme dhe ka lindur në datën 1 shkurt. Ky është bekim ...
 • Kylie Jenner, një sirenë në rrjetat e peshkatarëve

  Ajo nuk e humb asnjëherë mundësinë për të ekspozuar linjat e saj perfekte. 19 – vjeçarja, Kylie Jenner është parë në një restorat në LA, e veshur në mënyrë provokuese dhe teksa shoqërohej nga truprojet e saj. Me një veshje të zezë, nën imitimin e nje rrjete peshkimi, çka është...
 • Elvana Gjata shfaqet papritur në tapetin e kuq të Çmimeve Grammy

  Këngëtarja e njohur ka tërhequr vëmendjen e mediave për veshjen e guximshme. Të dielën në mbrëmje u mbajt ceremonia më e rëndësishme e muzikës, çmimet Grammy 2017. Në tapetin e kuq u shfaq edhe këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, e cila duket se kishte guxuar jo pak me veshjen e...
 • Kendall Jenner kryen ndërhyrje kirurgjikale?

  E vogla e klanit Kardashian/ Jenner, Kylie, postoi një foto në rrjetin social Twitter të saj, ku dallohej buza e fryrë e motrës së saj, modeles 21-vjeçare. Thashethemet se ajo kishte përdorur lipfillers ndërkohë që qëndronte e ulur afër së motrës Kylie, pushtuan të gjithë internetin. Por Kylie i...
 • Ja pse nuk shkoi Kylie Jenner në AMA

  Më e vogla e klanit Jenner/ Kardashian pritej të mbërrinte në shfaqjen muzikore të AMA e t’i mahniste të gjithë me pamjen e saj. Megjithëse ajo humbi shumë ngjarje nga American Muzic Awards ajo tha se nuk do e ndërronte atë eksperiencë me asnjë event në botë. Sipas Kylie,...
 • Urimi ‘topless’ i Kylie Jenner për ditëlindjen e të dashurit

  Harrojeni kartolinën e ditëlindjes me urimin tradicional, pasi Kylie Jenner ka planifikuar diçka për të rritur për ditëlindjen e të dashurit të saj, reperit Tyga. 19-vjeçarja ka postuar në Instagram një urim ku shoqërohej më një foto mjaft sensuale për të dashurin e saj, Tyga, i cili mbushi 27...
 • Kylie Jenner s’i lë vend imagjinatës

  Ajo padyshim që nuk ka turp kur bie fjala për të treguar format e saj duke mos i lënë aspak vend imagjinatës. Në foton më të fundit të shkrepur nga Sasha Samsonova, 19-vjeçarja nuk ka veshur asgjë por është e mbuluar nga një bojë trupi blu. Në përshkrimin në...
 • Foto/ Kylie Jenner, sinonim i së përkryerës

  19-vjeçarja tregoi me krenari linjat e saj të mahnitshme të premten ndërkohë që doli për një xhiro gjatë pasdites në qytetin e Los Angelesit. Ylli i serialit “Keeping Up With The Kardashians”, kishte veshur një bluzë të shkurtër duke treguar kështu barkun e saj të tonifikuar dhe një palë...
 • Ajo padyshim që nuk është e turpshme…

  Ajo padyshim që nuk është një vajzë e turpshme dhe nuk kursehet asnjëherë në veshje. Kylie Jenner i çoi gjërat një hap më larg të enjten, teksa u zhvesh për të pozuar për një foto të cilën e postoi në rrjetin e saj social Instagram. 19 – vjeçarja realizoi...
 • Foto/ Në kërkim nga policia, Tyga pushime të nxehta me të dashurën

  Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Tyga, në kërkim nga policia, po i shijojnë maksimalisht pushimet në një plazh luksoz në Turks. Çifti është fotografuar duke kaluar momente të bukura bashkë në festën e ditëlindjes së saj të 19-të. Kylie e veshur në një palë rroba banje të...
 • Foto/ Mamma mia! Kim shfaqet më në formë se kurrë

  Ata janë krahasuar shpesh në të kaluarën, por Kim Kardashian dhe Kylie Jenner nxorën në pah stilin e tyre të ndryshëm të mërkurën. Motrat u shfaqën të veshura me të zeza, por në stile shumë të ndryshme. Mirëpo, si gjithmonë ajo që ra në sy ishte Kim dhe trupi...
Emisione