laboratori Genius i nxjerr vajzat shëndoshë e mirë.

  • STOP – EMISIONI 49 (SEZONI 4)

    Trump “kopjon” Ramën dhe përplaset me gazetarin e CNN. Sot mbushen plot 77 vjet nga themelimi i PKSH-së dhe në nisje të emisionit sjellim me humor këtë atmosferë.Ditën e djeshme presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, u përplas gjatë një konference shtypi me gazetarin e CNN, të cilin e ofendoi,...
Emisione