Lili Dulaj

 • Stop – Emisioni 224 (sezoni 4)

  Persona me uniformë policie e targa anlgeze ndalojnë qytetarin. Sot u mblodh për herë të parë komisioni hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.KQZ është mbledhur sërish, për të shqyrtuar ankimimet për procesin zgjedhor, ku bien në sy ankesat e PD-së, megjithëse kjo e fundit nuk e njeh procesin...
 • STOP – EMISIONI 83 (SEZONI 4)

  Vrapi për të ikur, edhe policët plotësojnë Lotarinë Amerikane. Ditën e djeshme është publikuar lajmi, se 80% e policëve kanë plotësuar lotarinë amerikane dhe synojnë të lënë Shqipërinë. Nga ana tjetër, në bazë të statistikave zyrtare, 330 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësi të vendeve të BE-së nga 16 vitet...
 • I plagosuri Lili Dulaj transferohet në ambientet e spitalit të burgut

  Ky është Lili Dulaj, 40 – vjeçari që mbeti i plagosur në këmbë pasditen e 30 Korrikut, teksa ndodhej në ambientet e ajrimit në burgun e Vaqarrit. 40 – vjeçari aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën, nën përkujdesje mjekësore, në ambientet e spitalit të burgut. Dy atentatorët, Ergys Kolaveri...
 • Atentati me snajper në burgun e Vaqarrit, një polic i burgut nën hetim

  Një punonjës i Policisë së Burgjeve është nën hetim pasi dyshohet të ketë informuar  Ergys Kolaverin dhe Enea Cekën për vendndodhjen e Gazmir Dacit, në burgun e Vaqarrit si dhe për të gjitha lëvizjet e këtij të fundit deri tek dalja në ambientet e ajrosjes. Punonjësi i policisë së...
 • Atentati në burgun e Vaqarrit, pranga dy të rinjve. Ngjarja për gjakmarrje

  Dy persona janë arrestuar nga policia në lidhje me plagosjen e një të burgosurin në Vaqarr. Në pranga ka përfunduar Enea Ceka 24-vjeç dhe Ergys Kolaveri, 25 vjeç. Një ditë pas ngjarjes, policia thotë se në një largësi të konsiderueshme nga burgu, është larguar me shpejtësi një automjet tip...
Emisione