lumi bistrica

  • Ishte me djalin 15-vjeçar, babain e merr rrjedha e lumit

    Një 55-vjeçar është raportuar i humbur dhe dyshohet se ka rënë në lumin e Bistricës. Ngjarja ka ndodhur pasditen  e djeshme në Sarandë. Policia thotë se 55-vjeçari me iniciale A.Sh. dyshohet se po kalonte nga fshati Çukë për në fshatin Berdenesh kur e mori rrjedha e lumit. Gjatë këtij...
Emisione