makina perplas kembesorin

 • “Range Rover” përplas këmbësorin

  Një 59-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga një fuoristradë në aksin rrugor Korçë – Maliq pranë fshatit Bulgarec. Policia thotë se i plagosuri është me iniciale A.D., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ai u përplas nga një automjet “Range Rover” që drejtohej nga qytetari...
 • Makina përplas këmbësorin

  Një 80-vjeçar ka humbur jetën pasi u përplas nga makina në aksin rrugor Elbasan – Librazhd pranë fshatit Labinot Fushë. Viktima me iniciale I.K. nga Korça u aksidentua nga një automjet me targa AA 474 KN, që drejtohej nga 35-vjeçari me iniciale A.D. Ky i fundit u arrestua nga...
 • Makina përplas këmbësorin

  Një automjet është përfshirë në një aksident pasditen e sotme në zonën e Oxhakut në Tiranë. Mësohet se makina ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të plagosur. Sipas informacioneve paraprake, këmbësori është rreth të 50-tave. Ai është dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor. Ndërkohë, në vendngjarje...
 • Tjetër aksident me vdekje në Shqipëri

  Një tjetër aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në vendin tonë. Në aksin rrugor Shkodër – Koplik, një automjet ka përplasur për vdekje një kalimtar. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Shtoj i Ri. Nuk dihet ende identiteti i viktimës. Në vendngjarja kanë shkuar forcat e policisë, të cilat kanë...
 • Makina përplas për vdekje këmbësorin

  Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një automjet në qytetin e Fierit. Automjeti është larguar nga vendngjarja, ndërsa policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe arrestuar drejtuesin. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia thotë se viktima është me iniciale A.D. 75 vjeç. Ekspertët e uniformave...
 • Tjetër aksident, makina përplas këmbësorin

  Një këmbësor është përplasur nga makina në qendër të qytetit të Fierit pranë një qendre tregtare. Këmbësori me iniciale E.T. 26 vjeç ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Sipas Policisë së Fierit, makina që përplasi 26-vjeçarin drejtohej nga qytetari me iniciale...
 • Aksident me vdekje në Kamëz

  Një aksident me vdekje ka ndodhur mbremjen e së dielës në Kamëz, ku sipas policisë ka humbur jetën një person i moshuar. Ngjarja ndodhi në rrugën “Tokio” dhe i moshuari ishte duke kaluar nga njëra anë e rrugës në tjetrën. Uniformat blu arrestuan drejtuesin automjetit tip Renault, i cili...
 • Makina përplas për vdekje 65-vjeçaren

  Një këmbësore është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në Kamëz në rrugën “Skënderbej”, ndërsa viktima është 65 vjeç me iniciale D.D. Në vendngjarje mbërritën forcat e policisë, e cila ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit. Sipas hetimeve, 65-vjeçarja u përplas nga një makinë...
 • Makina përplas këmbësorin në Durrës, aksidenti i dytë brenda 24 orëve

  Një automjet ka përplasur një këmbësor në vendin e quajtur “Ura e Dajlanit” në Durrës, duke e lënë të plagosur. Këmbësori 50-vjeçar me iniciale P.K. u dërgua në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërsa drejtuesi i mjetit tip Opel, G.T. 41 vjeç po merret në pyetje nga policia...
 • Emri/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

  Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një automjet në Librazhd në zonën e quajtur “ish-Frigoriferi”. ABC News raporton se viktima është identifikuar si Bilal Bajrami. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilat kanë nisur hetimet për të identifikuar shkaqet e këtij aksidenti me pasojë vdekjen. /tvklan.al...
 • Aksident i rëndë në kryeqytet, një i vdekur dhe dy të plagosur

  Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur në në aksident të rëndë që ndodhi mbrëmjen e sotme tek kthesa e Arbanës në zonën e Vaqarrit në Tiranë. Mësohet se një automjet tip Fiat me targa Tr 3971 J përplasi për vdekje një këmbësor, ndërsa më...
 • Gjendet i vdekur në rrugë një këmbësor i përplasur nga makina

  Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një automjet në aksin nacional Vorë – Fushë Krujë. Policia e Tiranës bën me dije se u lajmërua nga qytetarët rreth orës 05:40, për një këmbësor që ishte i shtrirë në tokë. Dyshohet se qytetari ishte përplasur për vdekje nga një makinë....
 • Aksident me vdekje në aksin Elbasan – Tiranë

  Një qytetar ka humbur jetën pasi është përplasur nga makina gjatë natës në aksin rrugor Elbasan – Tiranë gjatë natës rreth orës 03:15. Aksidenti ndodhi në korsinë dalëse nga Sauku i vjetër, ku një makinë Ford aksidentoi për vdekje këmbësorin me iniciale A.L. 37 vjeç nga Tirana. Viktima ndërroi...
 • Bariu 72-vjeçar vdes në aksident

  Një bari 72-vjeçar mbeti i vdekur në një aksident rrugor mëngjesin e kësaj të martë në autostradën Fier- Lushnje. Ngjarja ndodhi një kilometër larg rrethrrotulimit të Kolonjës në të gdhirë rreth orës 5:40. Mjeti që përplasi të moshuarin u largua me shpejtësi nga vendi i aksidentit. Bariu Kimet Hoxha...
 • Aksident me vdekje në Gjirokastër

  Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një makinë e paidentifikuar në aksin rrugor Gjirokastër – Kakavije mbrëmjen e sotme. Policia thotë se viktima është 87-vjeçari me iniciale A.Q, nga Saranda. Drejtuesi i automjetit që shkaktoi aksidentin është larguar nga vendngjarja. Blutë e qytetit të Gjirokastrës kanë nisur hetimet...
Emisione