Marko Caka

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 620

  Të ftuar: Anna Lika – Perse te gjithe e duan Anna Liken? Intervista – “Loja me lajme” Intervista – “Tashme e famshme” Intervista – “Zhyljet” Intervista – “Nuk jam ajo qe mendoni” Intervista – “Online-mania” Intervista – “Sondazh europian per femrat 2018” Intervista – “Tani qe jam pa pune”...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 192

  Të ftuar: Argjira Spanca dhe Marko Caka...
 • Video/ Aktori shqiptar refuzon serialin e famshëm: “S’bëj dot si homoseksual”

  Dikur emigrant në Greqi, por Marko Caka arriti të fusë këmbët në studiot e televizioneve kombëtare atje. Madje, si gazetar ai u përpoq të promovonte edhe këngëtarët shqiptarë. Por me sa duket, sytë i kishte nga perëndimi. Dhe rasti i tij është prova e gjallë kur thonë, kurrë nuk...
 • Aktori shqiptar bashkëpunim me J. Balvin

  Kënga “Mi Gente” e këngëtarit spanjoll J.Balvin dhe Willi William po korr sukses në të gjithë botën përmes klikimeve. Ndërsa një lajm të gëzuar për shqipatrët ka dhënë sot aktori Marko Caka, i cili ka njoftuar përmes rrjetit të Instagram se do të jetë pjesë e klipit të ardhshëm...
Emisione