mbytet 12-vjecari

  • Doli për peshkim, mbytet 12-vjeçari

    Një 12-vjeçar nga fshati Dragobi i Tropojës është mbytur pasi kishte dalë për peshkim. I mituri me iniciale J.D. shkoi për të peshkuar në lumin Valbona ditën e djeshme, rreth 200 metra larg banesës së tij. Familjarët e të miturit ngritën alarmin kur vunë re se 12-vjeçari nuk po...
  • Mbytet një 12-vjeçar në liqenin e Farkës

    Një 12-vjeçar me iniciale D.D. është mbytur tek diga e liqenit të Farkës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:25 dhe dyshohet se i mituri ka qenë duke luajtur me fëmijë të tjerë. Dyshohet se ai është mbytur aksidentalisht. Në vendngjarje shkuan shërbimet e policisë, si dhe polumbarët...
Emisione