Mirela Milori

 • “Dreka e rrëfimeve”, Pirro Çako single? Po Mirela Milori? (Video)

  Të jesh me tre vajza në tavolinë, zor se shpeton pa u bombarduar me pyetje. Kjo i ndodhi edhe kantautorit Pirro Çako. Ndër të tjera, një pyetje e rrufeshme i vjen nga Blerina Bombaj gjatë rubrikës “Për drekë me mua” në programin “E Diela Shqiptare”. Një pyetje direkte ajo...
 • OPINION – SALI BERISHA PER KRIZEN!

  Të ftuar: Sali Berisha Mirela Milori Lorenc Vangjel Robert Rakipllari Mentor Kikia Ish-Kryeministri Sali Berisha thotë se në letrat publike të Edi Ramës drejtuar Lulzim Bashës, Kryeministri i ka shpallur luftë popullit opozitar. I ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, Berisha theksoi se letra e dytë e Ramës...
 • OPINION – C’DO TE BEJE RAMA PER KRIZEN!

  Të ftuar: Edi Rama – Kryeministri i Shqipërisë Andi Bejtja – Gazetar Andi Tela – Gazetar Mirela Milori – Gazetare Mentor Kikia – Gazetar Mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion”, kryeministri Edi Rama tha se do të ishte larguar nga posti i kreut të ekzekutivit, nëse do të...
 • OPINION – THACI PERGJIGJET PER VUCIC, RAMEN DHE METEN!

  Të ftuar: Hashim Thaci – Presidenti i Kosovës Erl Murati – Gazetar Mirela Milori – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Elvis Iljazaj – Gazetar Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë një deklaratë të fortë nga studio e emisionit “Opinion” në Tv Klan. Kreu i Shtetit të Kosovës deklaroi...
 • OPINION – OPOZITA RRETHON PARLAMENTIN!

  Të ftuar: Mentor Kikia – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Mirela Milori – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Në lidhje të drejtpërdrejtë: Edi Paloka – Ish deputet i PD-së Jemi në luftë për mbijetesë. Ky ishte akti i fundit paqësor i opozitës”. Kjo është deklarata...
 • Preket në studio “Zonja e hekurt” (Video)

  Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete, ish-kryetarja e Kuvendit dhe ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike vazhdon të mbetet aktive në sferën publike. Megjithatë e ftuar në emisionin “Mbrëmje Ide” nga Mirela Milori, “Zonja e hekurt” e...
 • OPINION – PERGJIMET, PERPLASIN VOA ME QEVERINE!

  Të ftuar: Klodiana Lala – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Saimir Kodra – Moderator i emisionit “STOP” Mirela Milori – Gazetare Etilda Gjoni – Ministre e Drejtësisë Gazetarja Mirela Milori është shprehur të mërkurën se materiali i publikuar nga “Zëri i Amerikës” për punësimet e paligjshme në administratë është...
 • OPINION – LULZIM BASHA!

  Të ftuar: Lulzim Basha – Kryetari i Partisë Demokratike Mirela Milori – Gazetare Mentor Kikia – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetare Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha mbrëmjen e së enjtes në “Opinion” se Gent Cakajt, të cilin presidenti Meta refuzoi ta dekretonte në...
 • OPINION – EDI RAMA PER PROTESTEN E STUDENTEVE!

  Të ftuar: Mirela Milori – Gazetare Robert Rakipllari – Gazetar Mark Marku – Petagog Andi Bejtja – Gazetar Edi Rama – Kryeministri i Shqipërisë Studentët që protestojnë, Kryeministri Edi Rama i ka ftuar edhe sot të dialogojnë. I ftuar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, Rama tha...
 • OPINION – MISTERET E VRASJES SE GAZETARIT!

  Të ftuar: Agim Nasho – Ish Ambasador Sokol Nako – Avokat Mirela Milori – Gazetare Tomor Alizoti – Analist Jamal Khashoggi mbërriti në konsullatë në orën 13:14 me orën lokale, ndërsa takimi i tij ishte rezervuar në 13:30. E fejuara e tij tregon se në takimin e parë brenda...
 • OPINION – KUSH ESHTE MINISTRI I RI I BRENDSHEM?

  Të ftuar: Sandër Lleshi – Ministër i Brendshëm Fatos Hakorja – Gazetar Mirela Milori – Gazetare Gjeneral Sandër Lleshi tha se propozimin për të marrë detyrën e Ministrit të Brendshëm e kishte marrë nga Kryeministri Edi Rama 8 orë para se ai ta bënte publik vendimin. Në emisionin “Opinion”...
 • Sali Berisha në ABC News!

  Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha do të flasë në “Mbrëmje Ide” për situatën politike në vend. Si po qeveris Edi Rama? Akuzat për bashkëpunim të tij me grupet kriminale dhe akuzat për abuzim me fondet publike të të afërmve të kryeministrit. Rezulatet e Reformës në Drejtësi dhe procesit të...
 • “Asnjë qindarkë më shumë, asnjë qindarkë më pak”

  Një tjetër roman i Jeffrey Archer vjen në shqip pas suksesit të sagës së Keinit dhe Abelit. Një nga dhjetë romancierët më të mirë të kohës tonë rrëfen mënyrën sesi fitohet paraja sot, por ai shkon edhe më tej duke treguar historitë e sakrificës që i duhet sipërmarrësit për...
 • RUDINA – ENI JANI TREGON SE SI RA NE DASHURI ME PEDAGOGUN E SAJ; SFILATA :ETNO VIBE”, ZHVILLON EDICIONIN E SAJ TE DYTE NE SHKODER!

  Të ftuar: Eni Jani – Aktore Genc Fuga – Aktor Eni Jani dhe Genc Fuga janë prej 12 vitesh të martuar, martesë nga e cila kanë dhe dy vajza, Stinën dhe Ajrin. Sot ndryshe nga daljet e tjera televizive çifti i aktorëve rrëfyen në emisionin “Rudina” në Tv Klan...
 • OPINION – CFARE SJELLE TAKIMI TRUMP – KIM JONG UN!

  Të ftuar: Ilir Kulla – Analist Julian Zyla – Ekspert Komunikimi Mirela Milori – Gazetare Tomor Alizoti – Analist Klajda Gjosha – Ish Ministrja e Integrimit Analisti Ilir Kulla është shprehur se para se të ndodhte takimi mes Donald Trump dhe Kim Jong-un në Samitin e Singaporit, janë zhvilluar...
 • Video/ Rama: Njerëz të lartë në PD, të lidhur me kokainën e kapur në Durrës

  Kryeministri Edi Rama tha mbrëmjen e së hënës në “Mbrëmje në ABC News” se ka informacione që çojnë në dyshime të arsyeshme se zyrtarë të lartë të PD kanë lidhje me kokainën që u kap në Durrës. Edi Rama: Procesi tashmë ka hyrë në një fazë të re me...
 • OPINION – PSE JU NDALUA TOM DOSHIT HYRJA NE SHBA; Ç’PO NDODH ME PD-në?

  Të ftuar: Mirela Milori – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Arben Imami – Ish-ministri i Mbrojtjes   Pse ju ndalua Tom Doshit hyrja në SHBA? Personat që Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i kanë shpallur non grata, janë të shumtë dhe...
 • RUDINA – MIRJAM TOLA, JETA PAS SKENES E SOPRANOS SE NJOHUR; DESTACIONET E FUNDJAVES!

  Të ftuar:   Mirjam Tola – Soprano Ajo është një nga sopranot shqiptare që ka prekur skena të mëdha botërore. Nëpërmjetë zërit të saj, Mirjam Tola ka interpretuar role të mëdha operistike duke i dhuruar publikut emocione të forta. Pas përfundimit të studimeve për kanto, Tola u zhvendos në...
 • OPINION – ÇFARE DO TE SJELLE VENDIMI NDAJ KUKSIANEVE?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Analisti Preç Zogaj të mërkurën është shprehur se beteja për taksat, konsiderohet si një nga betejat më të mëdha që bëjnë vendet e lira. Zogaj deklaroi në studion e emisionit “Opinion”, se beteja për taksat ka krijuar edhe SHBA-të,...
 • OPINION – SHQIPERIA PERZE DIPLOMATET “SPIUN” RUSE!

  Të ftuar:  Mustafa Nano – Gazetar Preç Zogaj – Analist Mirela Milori – Gazetare “ABC NEWS” Tomor Alizoti – Analist Arjan Çurri – Petagog   Publicisti Preç Zogaj është shprehur se vendimi i Shqipërisë për të dëbuar dy diplomatë rusë duhet përshëndetur. Zogaj në studion e emisionit ‘Opinion’, të hënën, theksoi se shpallja...
1 2 3 5
Emisione