Mustafa Nano

 • OPINION – C’DO TE NDODHE NE PROTESTEN E SE SHTUNES!

  Të ftuar: Alfred Peza – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Mustafa Nano – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Analist Në lidhje te drejtpërdrejtë: Gazmend Bardhi – Ish Deputet i PD-së Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka thënë se në...
 • OPINION – A DUHET TE BESOJME TEK GURU-të?

  Të ftuar: Rovena Agolli Akil Pano – Pastor Albatros Rexhaj – Shkrimtar Mustafa Nano – Gazetar Ergys Mertiri – Sociolog Fleura Shkembi – Psikologe Paramahamsa Vishëandanda, guruja nga India që pak kohë më parë erdhi në Shqipëri, ka treguar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan konceptin e...
 • OPINION – KRIZA, NDERKOMBETARET DHE QENDRIMI I PS-së!

  Të ftuar: Andi Bejtja – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Mark Marku – Petagog Mustafa Nano – Gazetar Elisa Spiropali – Ministre për Marrëdhëniet me Parlamentin Lorenc Vangjeli – Analist Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan tha se opozita e...
 • OPINION – OPOZITA RRETHON PARLAMENTIN!

  Të ftuar: Mentor Kikia – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Mirela Milori – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Në lidhje të drejtpërdrejtë: Edi Paloka – Ish deputet i PD-së Jemi në luftë për mbijetesë. Ky ishte akti i fundit paqësor i opozitës”. Kjo është deklarata...
 • OPINION – CFARE PRITET NGA PD DHE PS?

  Të ftuar: Afrim Krasniqi – Politolog Robert Rakipllari – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Petagog Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako nuk është person nën hetim për dosjen “339”, por Prokuroria thotë se po hetohet veprimtaria e tij dhe e shumë personave të tjerë që...
 • OPINION – OPOZITA DJEG MANDATET, PO PASTAJ?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Në lidhje te drejtpërdrejtë: Luan Rama – Deputet i LSI-së Gazmend Bardhi – Deputet i PD-së...
 • OPINION – CFARE DO TE NDODHE NE PROTESTEN E OPOZITES!

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Mark Marku – Peragog Alfred Peza – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Në lidhje të drejtpërdrejtë: Monika Kryemadhi – Kryetare e LSI-së dhe Edi Paloka – Kryetar i grupit parlamentar i PD-së Monika Kryemadhi thotë...
 • OPINION – NGJARJA E KAVAJES, FAKTE TE REJA!

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Petagog Iris Luarasi – Petagoge Belina Budini – Petagoge Julian Zyla – Analist Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisë Redi Shehu – Studiues Në lidhje te drejtpërdrejte: Klodiana Lala – Gazetare Gazetarja Klodiana Lala ka thënë sot në studion...
 • OPINION – SHQIPERIA NE DEBATIN KOSOVE- SERBI!

  Të ftuar: Baton Haxhiu – Gazetar Prenc Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Edit Harxhi – Analistr Andi Bejtja – Gazetar Drejtori i Klan Kosovës dhe analisti Baton Haxhiu ka komentuar mbrëmjen e së hënës nga studio e emisionit “Opinion” në Tv Klan, darkën e mbrëmshme të Kryeministrit...
 • OPINION – STUDIMI: SHQIPTARET, SEKSI DHE MARTESA!

  Të ftuar: Enxhi Nasufi – Këngëtare Akil Pano – Pastor Blendi Salaj – Gazetar Zhaklina Lekatari – Gazetare Jeri Lalaj – Gazetare Anxhela Peza – Gazetare Mustafa Nano – Gazetar Alion Caci – Skenarist Gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion” ka...
 • OPINION – EKIPI I RI, CFARE DO TE BEJE PD?

  Të ftuar: Fitim Zekthi – Opinionist Prec Zogaj – Analist Artan Hoxha – Analist Robert Rakipllari – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në emisionin ‘Opinion’ u publikuan katër skenarët e mundshëm që mund të ndjekë opozita me qëllim rrëzimin e qeverisë, në kuadër të protestës së njoftuar ditët e...
 • OPINION – MINISTRI I JASHTEM PERPLAS RAMEN ME METEN!

  Të ftuar: Ilir Meta – President i Repuplikës së Shqipërisë Baton Haxhiu – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Berat Buzhala – Gazetar Presidenti Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Opinion” të gazetarit, Blendi Fevziu komentoi për herë të parë propozimin e kryeministrit Rama për...
 • OPINION – SI I ZHVLEFTESUAN STUDENTET PARTITE POLITIKE!

  Të ftuar: Baton Haxhiu – Gazetar Arbi Mazniku – Nënkryetarë i Bashkisë së Tiranës Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Armad Shkullaku – Gazetar Luciano Boco – Deputet i PD-së Edhe pse kryeministri Edi Rama ditët e fundit ka zhvilluar takime me studentë dhe rektorë në ambientet...
 • OPINION – PROTESTA E STUDENTEVE, C’DO TE NDODHE?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetat Mark Marku – Analist Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Prenc Zogaj – Analist Gazetari Blendi Fevziu në emisionin “Opinion” të kësaj të marte tregoi rastin e një studenti, i cili i kishte thënë pas kamerave se ishte detyruar t’i paguante...
 • “Ajo më ngriti kurth”, Ermal Mamaqi flet për përplasjen me blogeren (Video)

  I ftuari i parë i emisionit Provokacija nga gazetari Mustafa Nano ishte moderatori Ermal Mamaqi. Një diskutim për këndvështrimet e Mamaqit mbi femrën në ekran dhe përplasjet me blogeren e famshme në emsionin “Xing me Ermalin”. Fillimisht u diskutua për rolin e femrës në televizion dhe fenomenin e zhveshjes...
 • OPINION – AMARIKANET: KUSH E KA RRADHEN?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Lorenc Vangjeli – Analist Alfred Peza – Gazetar Çlirim Gjata – Jurist Gaazmend Bardhi – Ish Minister Drejtesie Në lidhje direkte: Dritan Laçi – Gazetar Gazetari i emisionit ‘Opinion’, Dritan Laci, të enjten, në një lidhje të drejtpërdrejt nga...
 • VARRIM APO MANIFESTIM POLITIK?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Në lidhje direkt: Arjan Çuri – Analist Orgest Sako – Gazetar Korrespondenti i Tv Klan, Orest Sako, të enjten, deklaroi se gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandinos...
 • Tahiri në studio me 3 armiq? Gazetarët përplasen në “Opinion”

  Prezenca e ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në emisionin “Opinion” mbrëmjen e së enjtes është shoqëruar me debate të ashpra edhe në mesin e gazetarëve të vënë përballë tij. Shkak për këtë u bë komenti i analistit Mustafa Nano, i cili vlerësoi kurajën e Tahirit për t’u vënë përballë...
 • Fondet sekrete greke, Nano: Më vjen për të vjellë për të gjithë ato gazeta

  Në monologun e sotëm, Mustafa Nano foli rreth listës së shumë përfolur që u shpërnda, ku tregohej një listë emrash të disa personaliteteve shqiptare që kishin përfituar para nga një fond sekret grek. Në këtë listë ishte dhe emri i Nanos. Mustafa Nano: “Ka qarkulluar një listë shqiptarësh të njohur...
 • OPINION – RAMA, MEDIAT DHE DEBATIMBI SHPIFJEN!

  Të ftuar: Jordan Daci – Gazetar Anila Basha – Gazetare Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Mark Marku – Petagog Redi Shehu – Analist Studiuesi i medias, profesori Mark Marku, të martën, deklaroi se kryeministri Edi Rama nuk mund të ndërhyjë me aq lehtësi në sistemin e...
Emisione