MYZAFER ZIFLA

  • RUDINA – LAXARELA FLET PER KARRIEREN E SAJ ARTISTIKE, FAMILJEN DHE QYTETIN E SAJ, KORCES; NJE KONCERT HUMANITAR NE KUJTIM TE GAZETARES ADELAJDA XHAMANI!

    Të ftuar: Laxarela Detin – Këngëtare Ajo është një këngëtare korçare, nga ato tipiket që u këndojnë serenatave dhe dashurisë gjithë jetën e tyre. E ngjitur në skenë që në fëmijëri, për të mos u ndarë më prej saj, ende sot ajo me zërin e saj të veçantë dhe...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 564

    ROBERT RAKIPLLARI, LORENC VANGJELI A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman? A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje? Përse Opozita nuk e voton Vetingun e Edi Ramës? Kush ka frikë realisht nga Vetingu i Edi Ramës? Çfarë fshihet pas shantazhit të Edi Ramës...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 536

    Të ftuar: ED SHALSI VS ANDI TEPELENA – Debati per plehrat TRITAN SHEHU VS ALFRED LELA – Prostitucion dhe hashash. Pro dhe kunder? ILIAS HARALAMBROS  – Vuan nga Varicet? Urgjent te Klinika Luis PASTOR AKIL PANO XHONI BROWN ‘Si braktisa drogen dhe krimin per Jezusin’ MYZAFER ZIFLA, ALERT CELOALIAJ, GENCI FUGA, KRISTIAN...
Emisione