Parashikimi i motit 16 Maj

  • Parashikimi i motit 16 Maj

    Sipas Meteoalb, alternime kthjellimesh dhe vranësirash do të karakterizojnë kushtet e motit në vendin tonë në  pjesën e parë të ditës. Po vranësira të dukshme do të ketë në zonat përgjatë kufirit lindor. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës do të kemi një zhvillim të vranësirave pothuajse në...
Emisione