plagosje me arme

 • Konflikt mes të rinjve, qëllohet me armë 17-vjeçari

  Një adoleshent ka mbetur i plagosur me armë pas një konflikti mes disa të rinjve. Sipas informacioneve paraprake, është plagosur në këmbë 17-vjeçari me iniciale J.H. Ai ëshrë dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërsa një 24-vjeçar me iniciale Z.Q. ka pësuar dëmtime si pasojë e...
 • Qëllohet me armë 27-vjeçari në Korçë (Video)

  Një 27-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:05 të mëngjesit të sotëm në Korçë. I riu Reans Muçollari kishte shkuar i plagosur në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Sipas Policisë së Korçës, 27-vjeçari ka marrë plagë në këmbë dhe nuk ndodhet...
 • Qëllohet me armë 26-vjeçari në kryeqytet (Emri)

  Një 26-vjeçar i quajtur Enea Keqa ka mbetur i plagosur me armë mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Sipas burimeve paraprake të tvklan.al, ngjarja ka ndodhur tek Komuna e Parisit në një kryqëzim rrugor. Personi që është qëlluar me armë ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ai është dërguar në...
 • Qëllohet me armë 18-vjeçari

  Një person ka mbetur i plagosur pas disa të shtënave me armë zjarri pranë pranë Universitetit “Ismail Qemali” në Vlorë. I plagosuri është qëlluar në këmbë. Sipas informacioneve paraprake, ai është 18-vjeçari B.Brahimaj. Kurse autori është identifikuar nga uniformat blu dhe është shpallur në kërkim. Shkaqet e plagosjes me...
 • Plagoset me armë shqiptari në Itali (video)

  Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë pas një konflikti që ndodhi gjatë natës në Alba Adriatica të Italisë. Sipas agjencisë së lajmeve “Ansa”, rreth orës 04:00 pati një sherr mes një grupi italianësh dhe shqiptarësh në një hotel. Policia, e cila ka rindërtuar skemën, thotë se dikush...
 • Qëllohet me armë 34-vjeçari në Lezhë

  Një 34-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Shënkoll të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake, është qëlluar me armë në drejtim të Martin Doda, i cili udhëtonte me makinë. Në vendngjarje shkuan forca të shumta policore, të cilat bënë mundur identifikimin dhe shpalljen në kërkim të autorëve. Policia thotë se ata...
 • Video – Emri/ Plagosje me armë në qendër të qytetit

  Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Bilisht. I plagosuri është identifikuar si Erjon Çollaku 45 vjeç, i cili u qëllua me armë në një lokal në qendër të qytetit. Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Sipas informacioneve paraprake, 45-vjeçari Çollaku ka...
 • Plagoset me armë 26-vjeçari në Laç

  Një 26-vjeçar në Laç është plagosur me armë zjarri sot rreth orës 14:15. I plagosuri është me iniciale A.N., thotë policia, e cila sqaron se i plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikur për jetën. Ndërkohë, uniformat blu kanë identifikuar autorin e plagosjes. Ai është 30 vjeç me iniciale E.M....
 • Plagoset me armë një 34-vjeçar në kryeqytet

  Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në sheshin “Shqiponja” në kryeqytet. I plagosuri me iniciale B.B. 34 vjeç është plagosur në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia e Tiranës thotë se 34-vjeçari i plagosur ka shkuar vet në spital me makinën e tij....
 • Belgjikë/ Dënohet shqiptari që qëlloi me armë, gjykatësi: Në qytetin tonë, nuk tolerojmë të tilla ngjarje

  Një shqiptar në Belgjikë është dënuar me 7 vite burg pasi plagosi me armë dy persona. Ngjarja ka ndodhur në Nëntor të vitit 2015 në qytetin Ghent. Shqiptari me iniciale H.L., që jeton dhe punon në Paris, pritet që të apelojë vendimin. Gjykatësi i çështjes tha prerazi se të...
 • Plagoset një person me armë në Lezhë

  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e së mërkurës  në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Gurra’, ku nga të shtënat ka mbetur i plagosur një 32-vjeçar. Ky i fundit është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë personi që është qëlluar...
 • Plagosje me armë në Shijak

  Një 45-vjeçar është plagosur me armë pas një konflikti me një person tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Pjezë të Shijakut, ndërsa i plagosuri me iniciale A.B. ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. 45-vjeçari është qëlluar me plumb në dorë, kurse autori i dyshuar është identifikuar me iniciale A.H....
 • Plagosje me armë në Unazën e Re

  Një 30 – vjeçar mbeti i plagosur me armë zjarri në rrugën “Mikel Maruli”, pranë Unazës së Re në kryeqytet, pas një konflikti që ndodhi në ambientet e një studioje tatuazhesh. I plagosuri është Gentian Rrahmani. Ai mori një plagë në trup dhe u dërgua në Spitalin e Traumës, ku...
 • Plagosje me armë zjarri në Vlorë

  Një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Policia sqaron se 39-vjeçari me iniciale D.L. u paraqit në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Pas mjekimit, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 23:30....
 • Gjendet një i plagosur me armë në mes të rrugës

  Një 23-vjeçar është gjetur i plagosur me armë në vendin e quajtur “Guri i Çifutit” në rrugën e Nartës në Vlorës. Policia u njoftua nga një qytetar që kishte konstatuar të plagosurin që qëndronte pas një karburanti. Në vendngjarje shkuan menjëherë uniformat blu, ku gjetën të riun të qëlluar...
 • Qëllohen me armë dy persona që udhëtonin me makinë

  Një automjet në lëvizje është sulmuar me armë zjarri në në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj. Nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një 25-vjeçar me iniciale D.M që ndodhej brenda makinës, ndërkohë që shoku i tij me iniciale D.H ka shpëtuar. I plagosuri është dërguar në spitalin...
 • Emri/ Plagosje me armë në Fier, arrestohet autori

  Një 45-vjeçar është plagosur me armë në Fier pas një sherri për motive të dobëta. I plagosuri me iniciale Sh.K është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia identifikoi autorin, i cili është Harun Hoxha 53 vjeç. Pas ngjarjes, i dyshuari u largua por u arrestua...
 • Qëllohet me armë politikani shqiptar në Maqedoni

  Një politikan shqiptar në Maqedoni ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:45 në Kërçovë. Sipas televizionit maqedonas “Alsat”, i plagosur ka mbetur politikani shqiptar Alit Abazi, kandidat i pavarur në zgjedhjet lokale. Përveç Abazit, është plagosur edhe shefi i fushatës...
 • Plagosje me armë në Elbasan

  Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Burime policore thonë për tvklan.al se në spital është paraqitur i plagosur një person, identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije. Ai ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë...
 • Emri/ Biznesmeni qëllohet me armë në kryeqytet

  Ish-pronari i një prej restoranteve më të njohura në Tiranë është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme. Burime nga Policia e Tiranës thonë për tvklan.al se i plagosuri është Pëllumb Gjoka 43 vjeç. Ai është ish-pronari i restorant “Rozafa”. Pëllumb Gjoka është qëlluar me armë zjarri në zonën...
Emisione