Prenç Zogaj

 • OPINION – THACI PERGJIGJET PER VUCIC, RAMEN DHE METEN!

  Të ftuar: Hashim Thaci – Presidenti i Kosovës Erl Murati – Gazetar Mirela Milori – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Elvis Iljazaj – Gazetar Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë një deklaratë të fortë nga studio e emisionit “Opinion” në Tv Klan. Kreu i Shtetit të Kosovës deklaroi...
 • OPINION – CDO TE NDODHE PAS PROTESTES SE OPOZITES!

  Të ftuar: Anila Basha – Gazetare Prenc Zogaj – Gazetar Andi Bejtja – Gazetare Elvis Iljazaj – Gazetar Juli Xhokaxhi – Gazetare Andi Bejtja mendon se pika e vlimit e përplasjes mes opozitës dhe qeverisë mund të arrijnë në 30 qershor, ditë kur janë dhe zgjedhjet lokale. Në Opinion,...
 • OPINION – PROFILET FALLCO NE INTERNET!

  Të ftuar: Denada Toce Olti Curri Prenc Zogaj Artan Hoxha Idaver Sherifi Edlira Cepani Fatma Haxhialiu Alesia Noka...
 • OPINION – VIDEO TE REJA TE CESHTJES BABALE!

  Të ftuar: Prenc Zogaj – Analist Artan Hoxha – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Ervin Salianji – Ish-deputet i Partisë Demokratike Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka deklaruar se përgjimet e reja që ka nxjerrë për dosjen “Babale” i ka marrë nga Prokuroria në rrugë zyrtare. I ftuar...
 • OPINION – OPOZITA RRETHON PARLAMENTIN!

  Të ftuar: Mentor Kikia – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Mirela Milori – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Në lidhje të drejtpërdrejtë: Edi Paloka – Ish deputet i PD-së Jemi në luftë për mbijetesë. Ky ishte akti i fundit paqësor i opozitës”. Kjo është deklarata...
 • OPINION – PROTESTA, C’FARE DO TE NDODHE NESER TE PARLAMENTI?

  Të  ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Fitim Zekthi – Opinionist Prenc Zogaj – Analist Robert Rakipllari – Gazetar Arjan Curi – Petagog Në lidhje te drejtpërdrejtë: Bujar Nishani – Ish President i Republikës së Shqipërisë “Nuk kanë asnjë program dhune”. Ish-presidenti Bujar Nishani nga Opinion tha se opozita do...
 • OPINION – SHQIPERIA NE DEBATIN KOSOVE- SERBI!

  Të ftuar: Baton Haxhiu – Gazetar Prenc Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Edit Harxhi – Analistr Andi Bejtja – Gazetar Drejtori i Klan Kosovës dhe analisti Baton Haxhiu ka komentuar mbrëmjen e së hënës nga studio e emisionit “Opinion” në Tv Klan, darkën e mbrëmshme të Kryeministrit...
 • OPINION – PERGJIME TE REJA, KUSH PO I NXJERR?

  Të ftuar: Klodiana Lala – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Alfred Peza – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Arman Shkullaku – Gazetar Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisè Gazetari Armand Shkullaku thotë se opozita duhet të bojkotojë zgjedhjet dhe të protestojë në rrugë për të kërkuar garanci për...
 • OPINION – MINISTRI I JASHTEM PERPLAS RAMEN ME METEN!

  Të ftuar: Ilir Meta – President i Repuplikës së Shqipërisë Baton Haxhiu – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Berat Buzhala – Gazetar Presidenti Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Opinion” të gazetarit, Blendi Fevziu komentoi për herë të parë propozimin e kryeministrit Rama për...
 • OPINION – PROTESTA E STUDENTEVE, C’DO TE NDODHE?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetat Mark Marku – Analist Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Prenc Zogaj – Analist Gazetari Blendi Fevziu në emisionin “Opinion” të kësaj të marte tregoi rastin e një studenti, i cili i kishte thënë pas kamerave se ishte detyruar t’i paguante...
 • VARRIM APO MANIFESTIM POLITIK?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Në lidhje direkt: Arjan Çuri – Analist Orgest Sako – Gazetar Korrespondenti i Tv Klan, Orest Sako, të enjten, deklaroi se gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandinos...
 • OPINION – KUSH E NDIHMON KRIMIN NE SHQIPERI?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetar Prenc Zogaj – Analist Gazmend Bardhi – Ish Ministër i Drejtësisë Romina Kuko – Zv Ministre e Brendshme Mustafa Nano – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Në tel: Taulant Balla – Kreu i grupit paralamentar të PS Në lidhje te drejtpërdrejtë: Xhovalin Loka...
 • OPINION – POLITIKANET, VETINGU PER PASURITE DHE KRIMI!

  Të ftuar: Gazmend Bardhi – Ish-ministri i Drejtësisë Ermonela Felaj – Deputete e PS-së Mustafa Nano – Gazetarë Prenç  Zogaj – Analistë Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, është shprehur në lidhje me draft-propozimin e PD-së për vettingun në politikë. Bardhi tha të hënën në studion e ‘Opinion’, se ky...
 • OPINION – NEGOCIATAT, CFARE VENDIMI U MOR?

  Të ftuar: Preç Zogaj – Analist Artan Hoxha – Analist Alfred Peza – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në lidhje direkte: Ditmir Bushati – Ministër i Jashtëm i Shqipërisë Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, të martën, ka folur në emisionin ‘Opinion’ për procesin e hapjes së negociatave nga BE...
 • OPINION – MISTERI I TOYOTA-s ME MILIONA EURO!

  Të ftuar: Klodiana Lala – Gazetare Prenç Zogaj – Analist Lorenc Vangjeli – Analist Armand Bajrami – Gazetar Në lidhje telefonike: Ilir Doci – Konçensionari nga Gjermania Gazetarja Klodiana Lala është shprehur të hënën në studion e emisionit ‘Opinion’ se dy kushërinjtë Vladi të shpallur në kërkim për parat...
 • OPINION – ÇFARE PO NDODH ME FATMIR XHAFAJN?

  Të ftuar: Prenç Zogaj – Analist Mark Marku – Petagog Alfred Peza – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Fatos Hakorja – Gazetar Gazetari i AbcNews, Armand Bajrami, të martën, deklaroi se Prokuoria për Krimet e Rënda ka nisur një verifikim pasuror për Agron Xhafaj, i dënuar për trafik droge...
 • OPINION – PSE DEBATOHET NE PD?

  Të ftuar: Fari Balliu – Drejtuesi i Shtëpisë Botuese ‘55’ Mustafa Nano – Gazetar Edit Harxhi – Anëtare e Këshillit Kombëtar të PD-së Prenç Zogaj – Analist Arben Ristani – Deputet i PD-së Ervis Iljazaj – Drejtor “MAPO” Anëtare e Këshillit Kombëtar të PD-së, Edith Harxhi, të hënën, është...
 • OPINION – ÇFARE DO TE SJELLE VENDIMI NDAJ KUKSIANEVE?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Analisti Preç Zogaj të mërkurën është shprehur se beteja për taksat, konsiderohet si një nga betejat më të mëdha që bëjnë vendet e lira. Zogaj deklaroi në studion e emisionit “Opinion”, se beteja për taksat ka krijuar edhe SHBA-të,...
 • OPINION – A KA “SPIUNE” NE NEGOCIATAT ME GREQINE?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Preç Zogaj – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – ish Deputeti i Partisë Socialiste të Shqiperisë Osman Metalla – Ish Deputet i Partisë Demokratike të Shqipërisë Glevin Dervishi – Këshilltar i Ministrit Të Punëve të Jashtme Lidhje e drejtpërdrejtë me: Kristaq...
Emisione