protesta e të rinjve të PD e LSI

 • STOP – EMISIONI 178 (SEZONI 4)

  Kartonë të kuq jashtë parlamentit dhe një refuzim mandati brenda tij. Të rinjtë e PD dhe LSI u mblodhën sot para parlamentit me flamujt e vendeve të BE-së dhe kartona të kuq, për të treguar, se Bashkimi Europian ka refuzuar dhe ndëshkuar qeverinë shqiptare.Në sallën e parlamentit u betuan...
 • STOP – EMISIONI 169 (SEZONI 4)

  Policë cekë në bregdet dhe grimca humoristiko-politike…?! Ambasadori çek në Shqipëri tha sot, se këtë verë tre patrulla policie nga Çekia, do të patrullojnë në Vlorë dhe zona të tjera bregdetare, për shkak të shtimit ë numrit turistëve cekë në vendin tonë. Të rinjtë e PD-së dhe LSI-së protestuan...
 • Policë çekë në bregdet?! (Video)

  Ambasadori çek në Shqipëri tha sot, se këtë verë tre patrulla policie nga Çekia, do të patrullojnë në Vlorë dhe zona të tjera bregdetare, për shkak të shtimit ë numrit turistëve cekë në vendin tonë. Të rinjtë e PD-së dhe LSI-së protestuan sot para Parlamentit me 200 palë këpucë...
 • STOP – EMISIONI 153 (SEZONI 4)

  Ironia e Ramës për opozitën dhe një deklaratë aktuale e Topallit. Ditën e sotme parlamenti u mblodh në seancë plenare, ndërsa opozita protestoi jashtë Kuvendit. Protesta u drejtua nga forumet rinore të PD e LSI dhe në të u shfaq edhe Monika Kryemadhi, por jo Lulzim Basha, i cili...
Emisione