qytetari denoncon ekzaminimin me pajisjen mashtruese

  • Kujdes nga kjo mjeke, nxjerr të sëmurë pacientët me aparaturën mashtruese (Video)

    Emisionit “Stop” në Tv Klan sonte trajtoi mashtrimin që u bën qytetarëve një mjeke e quajtur Alma Robo. Përmes një pajisje që e ka blerë në internet për vetëm 35 Dollarë, mjekja kryen rezonanca magnetike. Dhe pacientët për një vizitë me këtë aparat, paguajnë 35 mijë Lekë të vjetra....
  • STOP – EMISIONI 49 (SEZONI 4)

    Trump “kopjon” Ramën dhe përplaset me gazetarin e CNN. Sot mbushen plot 77 vjet nga themelimi i PKSH-së dhe në nisje të emisionit sjellim me humor këtë atmosferë.Ditën e djeshme presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, u përplas gjatë një konference shtypi me gazetarin e CNN, të cilin e ofendoi,...
Emisione