ROBERT ALIAJ DRAGOT

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 629

  Të ftuar: Holta Pilz Intervista: “Nje buildere si Holta Pilz” Edmond Tupe, Robert Aliaj Dragot Intervista: “Kujtimet e Karrikes” Alketa Haxhiu, Rose Anne Bisiaux, Remi Allaigre, Claire Jarjat Gezim Kame, Eva Alikaj, Viktor Zhusti Intervista: “Terror” Liridon Rashiti Riad Celufaj, Senad Nikshiqi Intervista: “Riadi, heroi i kuq”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 606

  Të ftuar: Muç Nano, Arjan Çurri Gjokset ne ekran: A duhet te trembemi nga nudot femerore? Intervista – “Ceshtje gjoksi” Monologu i analistit dhe gazetarit Mustafa Nano në emisionin e tij “Provokacija” për moderatoret sportive Bora Zemani dhe Ilda Bejleri ka shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale. Nano...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 20 (SEZONI 2)

  I ftuar: Robert Aliaj Dragot...
 • “Tirana Horizontale” e Robert Aliaj Dragot

  Propozimi më i ri artistik, të paktën për shqiptarët e tij, i Robert Aliaj Dragot, quhet “Tirana Horizontale”. I paketuar hijshëm, albumi me 24 fotografi, 24 shkrepje artistike, është një zhytje në dimensionin fizik dhe psikik të kryeqytetit të shqiptarëve. Nuk është Tirana, që të huajt i bëjnë qejfin,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 545

  BORA ZEMANI, ALBAN RAMOSAJ, BES BITRAKU, ARNITA BEQIRAJ, RENATO MEKOLLI, LAURA NEZHA, GRETA KOCI, NARD NDOKA, JESSY HENNESSY, DJ VICKY, XUM ALLUSHI, FJOLLA MORINA, ROBERT ALIAJ DRAGOT 12 ‘VIPAT’ E ‘DANCE WITH ME’ – Sonte ‘Talk with me’ në Zonë e Lirë PAPARAZZI TEST Intervista: “DARKA E FUNDIT” Intervista:...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 543

  ANA KABASHI – ‘Po ti kush je?’ Quhet Ana Kabashi dhe tregon gjithçka Intervista “KUR TA BËN ME HILE ANA”   ROBERT ALIAJ DRAGOT – Robert Aliaj Dragot ose dashuria për Festivalin e Filmit ‘48 Orësh’   EDUART NDOCAJ – Ja pikturat dhe Partia e re e deputetit tonë...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 538

  Të ftuar: ROBERT ALIAJ DRAGOT – Shqiponja e thyer ‘naziste’ e Robert Dragot. Ç’dmth? NARD NDOKA – Nard Ndoka: ‘Ja ç’mendoj për Shqiponjën e thyer të Robertit’ Intervista “FLUTURON… FLUTURON… BERTI, NARDI APO BLERINA?” BLERINA BRRAKA – Brraka kendon ‘Kuq e Zi’…për inat të Robertit Intervista “BRRAKA KUQ E...
Emisione