Robert Rakipllari

 • ZONE E LIRE- EMISIONI 666!

  Demokracine apo stabilitetin? Ke mbeshtesin amerikanet? Alfred Cako dhe Arjan Curi- Numri i Djallit te Zi Rikthehet Gena / Ja dy klipet e reja te “Pujolit tone” Teater / “Nuk degjoj, nuk shikoj, nuk flas” / Te “Kiço” ne Pedonale Rikthehet Kujtim Prodani / “Mikesha” e re e Kujtimit...
 • OPINION – SALI BERISHA PER KRIZEN!

  Të ftuar: Sali Berisha Mirela Milori Lorenc Vangjel Robert Rakipllari Mentor Kikia Ish-Kryeministri Sali Berisha thotë se në letrat publike të Edi Ramës drejtuar Lulzim Bashës, Kryeministri i ka shpallur luftë popullit opozitar. I ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, Berisha theksoi se letra e dytë e Ramës...
 • OPINION – MISTERI I GRUAS NE GRABITJEN E RINASIT!

  Të ftuar: Spartak Koka Robert Rakipllari Mustafa Nano Armand Shkullaku Ermal Vija Artan Hoxha Alfred Peza Banda e grabitësve të parave brenda aeroportit të Rinasit më 9 Prill 2019, ka kryer testime 2 muaj përpara se të kryente goditjen finale. Gazetari i Tv Klan, Spartak Koka, ka deklaruar në...
 • OPINION – SKANDALI, KUSH E RUANTE AEROPORTIN?

  Të ftuar: Spartak Koka – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Mentor Kikia – Gazetar Belinda Balluku – Ministre e Infrastrukturës dhe Energjetikës Detaje të tjera lidhur me “grupin e kallashnikovit” që udhëhiqej nga Admir Murataj kanë dalë në dritë mbrëmjen e kësaj të enjte në...
 • OPINION – C’DO TE NDODHE NE PROTESTEN E SE SHTUNES!

  Të ftuar: Alfred Peza – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Mustafa Nano – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Analist Në lidhje te drejtpërdrejtë: Gazmend Bardhi – Ish Deputet i PD-së Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka thënë se në...
 • OPINION – CFARE PRITET NGA PD DHE PS?

  Të ftuar: Afrim Krasniqi – Politolog Robert Rakipllari – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Petagog Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako nuk është person nën hetim për dosjen “339”, por Prokuroria thotë se po hetohet veprimtaria e tij dhe e shumë personave të tjerë që...
 • OPINION – PROTESTA, C’FARE DO TE NDODHE NESER TE PARLAMENTI?

  Të  ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Fitim Zekthi – Opinionist Prenc Zogaj – Analist Robert Rakipllari – Gazetar Arjan Curi – Petagog Në lidhje te drejtpërdrejtë: Bujar Nishani – Ish President i Republikës së Shqipërisë “Nuk kanë asnjë program dhune”. Ish-presidenti Bujar Nishani nga Opinion tha se opozita do...
 • OPINION – EKIPI I RI, CFARE DO TE BEJE PD?

  Të ftuar: Fitim Zekthi – Opinionist Prec Zogaj – Analist Artan Hoxha – Analist Robert Rakipllari – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në emisionin ‘Opinion’ u publikuan katër skenarët e mundshëm që mund të ndjekë opozita me qëllim rrëzimin e qeverisë, në kuadër të protestës së njoftuar ditët e...
 • OPINION – LULZIM BASHA!

  Të ftuar: Lulzim Basha – Kryetari i Partisë Demokratike Mirela Milori – Gazetare Mentor Kikia – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetare Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha mbrëmjen e së enjtes në “Opinion” se Gent Cakajt, të cilin presidenti Meta refuzoi ta dekretonte në...
 • OPINION – KUSH JANE MINISTRAT E RINJ TE RAMES?

  Të ftuar: Tomor Alizoti – Studiues Mira Pogaci – Analiste Redi Shehu – Analist Adri Nurellari – Analist Robert Rakipllari – Kryeredaktor i gazetës “Panorama” Kryeredaktori i gazetës “Panorama”, Robert Rakipllari, është ndalur tek arsyet që çuan kryeministrin Rama të ndryshojë pjesën më të madhe të qeverisë. Rakipllari u...
 • OPINION – EDI RAMA PER PROTESTEN E STUDENTEVE!

  Të ftuar: Mirela Milori – Gazetare Robert Rakipllari – Gazetar Mark Marku – Petagog Andi Bejtja – Gazetar Edi Rama – Kryeministri i Shqipërisë Studentët që protestojnë, Kryeministri Edi Rama i ka ftuar edhe sot të dialogojnë. I ftuar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, Rama tha...
 • ÇFARE PO NDODH MES RAMES DHE METES?

  Të ftuar: Afrim Krasniqi – Analist Ervis Iljazaj – Gazetar Robert Rakipllari – Kryeredaktori i gazetës “Panorama” Preç Zogaj – Analist Çlirim Gjata – Avokat Mos dekretimi i Sandër Lleshit në postin e Ministrit të Brendshëm, kandidaturë kjo e rekomanduar nga kryeministri Edi Rama ka sjellë dhe përplasjen e dy...
 • OPINION – PERSE DHA DOREHEQJEN FATMIR XHAFAJ?

  Të ftuar: Robert Rakipllari – Kryeredaktori i gazetës ‘Panorama’ Erl Murati – Gazetar Blendi Salaj – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Ervis Iljazaj – Drejtor “MAPO” I ftuar në studion e ‘Opinion’ gazetari Erl Murati është shprehur se ikja e Xhafës ishte më shumë shkarkim nga ana e kryeministrit...
 • OPINION – VANGJUSH DAKO NE PERGJIMET E TRAFIKANTEVE!

  Të ftuar: Vangjush Dako – Kryetar i Bashkisë së Durrësit Robert Rakipllari – Kryeredaktor i “Panorames: Artan Hoxha – Gazetar Mentor Kikia – Kryeredaktor i “Klan Plus” Mark Marku – Analist Çlirim Gjata – Avokat Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka thënë në emisionin “Opinion” në Tv...
 • OPINION – LULZIM BASHA, TE VERTETAT E OPOZITES!

  Të ftuar: Lulzim Basha – Kryetar i Partisë Demokratike Lorenc Vangjeli – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Vetëm pak minuta pas deklaratave të ish-Kryeministrit Sali Berisha në ABC News se e vetmja rrugëzgjidhje për situatën në të cilën ndodhet vendi është...
 • OPINION – MONIKA KRYEMADHI PER QEVERINE!

  Të ftuar: Monika Kryemadhi – Kryetare e LSI-së Lorenc Vangjeli – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Juli Xhokaxhi – Gazetare Robert Rakipllari – Gazetar Kreu i LSI-së, Monika Kryemadhi, të enjten, deklaroi se Prokuroria e Përgjithshme sot është një degëzim i Kryeministrisë. Kryemadhi, u ndal në studion e emisionit...
 • OPINION – EDI RAMA!

  Të ftuar: Edi Rama -Kryeministër i Shqipërisë Lorenc Vangjeli – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Kryeministri Edi Rama është shprehur i vendosur mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion”, në Tv Klan, për të shembur Teatrin Kombëtar dhe për të ndërtuar...
 • OPINION – SALI BERISHA!

  Të ftuar: Sali Berisha – Ish kryeministër i Shqipërisë Andi Bejtja – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Ish-Kryeministri Sali Berisha shprehet pro një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë, por jo shkëmbimit të territoreve mes dy vendeve. I ftuar në emisionin “Opinion”...
 • OPINION – KUSH PO PERGJON POLITIKEN?

  Të ftuar: Fatos Klosi – Ish kreu i Shërbimit Informativ Kombëtar Preç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Fahri Balliu – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Arjan Dyrmishi – Ekspert sigurie   Gazetari Artan Hoxha në lidhje me temën e emisionit ‘Opinion’ se ‘kush...
 • OPINION – A DO TE BURGOSET SAJMIR TAHIRI?

  Të ftuar: Mark Marku – Petagog Alfred Peza – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Preç Zogaj – Analist Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar dorëzimin e mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri, duke e konsideruar akt dinjitoz. Në një intervistë për emisionin...
Emisione