Sazan Guri

 • Stallë derrash afër banesave, banorët: Më mirë të rrish në banjo, sesa këtu (Video)

  Banorët e Baldushkut i janë drejtuar emisionit “Stop” për problemin e ngritjes së një stalle derrash afër banesave të tyre. Ata thonë, se era është e padurueshme dhe uji është bërë i papërdorshëm. Po kështu nuk po munden të vadisin më as tokat, për shkak të cilësisë së ujit....
 • STOP – EMISIONI 180 (SEZONI 4)

  Nga protesta në protestë…, po cfarë kemi fituar?! Nesër opozita mban protestën e rradhës kundër qeverisë dhe mbajtjes së zgjedhjeve lokale në 30 qershor me Edi Ramën kryeministër.Renaldo u është drejtuar qytetarëve me pyetjen: a quhemi ne popull protestues dhe cfarë kemi fituar me protesta në disa dekada tranzicion....
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 651!

  Lulzim Basha – Revolte e popullit apo revolte e Pallatit? Fitim Zekthi dhe Arjan Curi – Debati / Si t’u duk Lul Basha? Sazan Guri dhe Blendi Sulaj – “Ja perse refuzova te behem deputet”! Po ti kush je? Kristi Bardi, aktorja mes Londres dhe Tiranes! Teater / “Antigona”...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Sfida – Rashel Kolaneci me Seldi Qalliu dhe Leila Kraja me Robert Berisha Sfida Finale – Monika Lubonja dhe Donald Veshaj Sfida Finale – Leila Kraja dhe Robert Berisha Sfida – Monika Lubonja me Donald Veshaj dhe Kiara Tito me Sazan Guri Sfida Finale – Eni Jani dhe Genc...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu Monika Luboja dhe Donald Veshaj Leila Kraja dhe Robert Berisha Kiara Tito dhe Sazan Guri Eni Jani dhe Genc Fuga Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj  Shpallja e fituesit!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 638

  Monika Kryemadhi – Mona e Metes apo Mona e LSI? Arian Curi dhe Erald Kapri: Debati – Si tu duk Mona? Sazan Guri – Debati: Unaza e re, kush ka te drejte? Olsi Tatou – Trendi i fundit ne Tirane! Teatri i Kicos – “Jashte deres” te pedonalja!...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu Monika Luboja dhe Donald Veshaj Leila Kraja dhe Robert Berisha Kiara Tito dhe Sazan Guri Eni Jani dhe Genc Fuga Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj Shpallja e fituesit! ...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu Monika Luboja dhe Donald Veshaj Leila Kraja dhe Robert Berisha Kiara Tito dhe Sazan Guri Eni Jani dhe Genc Fuga Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj Shpallja e fituesit! ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 635

  Kastro Zizo, Suela dhe Arjan Çuri – Kastro vdiq! Rrofte Kastro! Anxhela Peristeri – Anxhela me prane Zotit! Sazan Guri dhe Aulon Kalaja – Kufiri detar me Greqine! Balet / Zhizel te Turbina! Ujku i Fierit kunder Ujkut te Cerrikut! ...
 • Sazan Guri në “Dance with me”: Vera Grabocka më bindi me një fjalë

  Edhe pse në fillim nuk ka qenë shumë entuziast me ftesën për të kërcyer në spektaklin “Dance with me”, në Tv Klan ka qene një fjalë e vetme e bërë nga producentja dhe regjisorja Vera Grabocka që ka bindur ambientalistin Sazan Guri. I ftuar në emisionin “Rudina” në Tv...
 • RUDINA – JA KUSH JANE DY PRINDERIT QE KERCYEN 10 MINUTA PARA SE TE LINDTE FEMIJA I TYRE; SAZAN GURI: GJYSH PER HERE TE PARE I DY BINJAKEVE!

  Të ftuar: Diola Baftiu – Dietologe Dardan Baftiu – Obsteter gjinekolog Të ftuarit e parë në emisionin e pasdites “Rudina” në Tv Klan ishin një çift shumë simpatik dhe i këndshëm. Dietologia Diola dhe bashkëshorti i saj gjinekolog Dardan Baftiu, janë prindër të tre vajzave dhe janë pikërisht rasti...
 • “Kjo naftë sjell vdekjen e menjëhershme të njerëzve që ka pranë”

  Vezir Nure tregoi se kompania Albpetrol i ka ndotur tokën bujqësore me shpërthimet e naftës, por nuk e shpronëson. “Problemi im është se në mes të tokës sonë, që kemi marrë me ligjin 7501, kalon tubacioni kryesor i naftës, i cili është montuar që në kohën e Enverit. Deri...
 • STOP – EMISIONI 4 (SEZONI 4)

  Në kërkim të Hasan Prishtinës në Tiranën kaotike. Monumenti i Hasan Prishtinës është mbuluar nga pemët e bimësia në sheshin Skënderbej, i kthyer në zonë për këmbësorë.Renaldo ka realizuar intervista me humor me qytetarë në kërkim të këtij monumenti.Së fundi në Tiranë janë shtuar korsitë e bicikletave. Por kjo...
 • STOP – EMISIONI 3 (SEZONI 4)

  Librat shkollorë, reklama e Ramës dhe mungesat në treg. Një ditë më parë kryeministri Rama dhe ministrja e arsimit Nikolla ishin në një familja në Tiranë, ku dorëzuan librat falas për dy fëmijët e familjes. Edhe pse me regji e staf propagande, as Rama dhe as Nikolla nuk i...
 • STOP – EMISIONI 218 (SEZONI 3)

  AKU nuk tregon porositësit e mishit me salmonelë nga Brazili. 4 korriku është ditëlindja e Edi Ramës dhe dita e SHBA-ve dhe si për koicidencë, një tërmet i fuqishëm tronditi kryeqytetin, duke paralizuar punën dhe aktivitetin për disa minuta paniku.Më pas transmetohet një lajm, që flet për bllokimin e...
 • STOP – EMISIONI 194 (SEZONI 3)

  E enjtja parlamentare si film serial…!!! Seanca e sotme parlamentare u zhvillua sërish si film me 4 seri. Opozita foli jashtë kohës, kryeparlamentari Ruci i preu fjalën deputetëve të saj dhe foltorja e Kuvendit u bllokua disa herë, duke shkaktuar ndërprerje të punimeve parlamentare. Në fund gjithcka vijoi në...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 150

  Të ftuar: Edlira Çepani dhe Sazan Guri...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 609

  Të ftuar: Sarah (Sara Malaj)- Eros & Showbiz / Sarah Malaj e vetmja repere femer ne Shqiperi Intervista – “From Sarah with love” Intervista – “Kush te ngjit me shume?” Intervista – “Loja me lajme” Sara Malaj, vajza nga Vlora e lindur në Athinë duket se është e para...
 • OPINION – A HAME USHQIME TE SIGURTA?

  Të ftuar: Altin Prenga, Blerina Bombaj, Sazan Guri, Silva Mana, Ilir Lloha, Arvin Kita, Fioralba Dizdari Mbrëmjen e kësaj të hënë në emisionin ‘Opinion’ po flitet për sigurinë e produkteve ushqimore që konsumojmë në jetë e përditshme. Teksa të ftuarit në panel kanë deklaruar se duhet patur kujdes në...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 602

  BUJAR ASQERIU, ARTAN IMAMI ‘Kryeroli’ i jetës së tij: Përse shpërtheu Bujar Asqeriu? Intervista: “AVNI RUSTEMI I DITËVE TONA” GLEVIN DERVISHI vs ARJAN ÇURRI Kufiri detar Shqipëri-Greqi: Kush e fitoi ndeshjen? Intervista: “DET O DET I KALTRI DET…” SAZAN GURI vs ANITA SHUSHKU Hidrocentrale mbi lumenj: Përse jo? Intervista:...
Emisione