shemsi prenci

 • OPINION – GRABITJA NE RINAS, KE ARRESTOI POLICIA?

  Të ftuar: Klodiana Lala Artan Hoxha Mentor Kikia Shemsi Prenci Një nga të arrestuarit e fundit për grabitjen e Rinasit ka luftuar në Afganistan. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Artan Hoxha. Sipas tij bëhet fjalë për 38-vjeçarin Oltian Veseli. “I kam shkuar në shtëpi në Oltian Veseli. Në...
 • OPINION – A MUND TE NA I RIKTHEJE VIZAT HOLANDA ME EUROPEN?

  Të ftuar: Artan Hoxha Klodiana Lala Lorenc Vangjeri Rovena Voda, Mark Marku Shemsi Prenci Vincent Triest Teknologjia me e larte e televizoreve sot!...
 • OPINION – GRABITJA NE RINAS, DETAJE TE REJA!

  Të ftuar: Poli Hoxha Arsen Rusta Klodiana Lala Shemsi Prenci Feliks Baci Në emisionin “Opinion” në Tv Klan u diskutua mbrëmjen e sotme për grabitjen e parave në pistën e aeroportit “Nënë Tereza”. Gazetari Arsen Rusta ka shpjeguar skemën e grabitjes së miliona Eurove, që ka zgjatur 90 sekonda....
 • Kush zotëron aksionet e kompanisë së sigurisë të aeroportit “Nënë Tereza”?

  Ish-kreu i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi ka treguar se kush fshihet pas ICTS, kompanisë private të sigurisë së aeroportit “Nënë Tereza”. I ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, Prençi ka treguar se ITCS është një kompani qipriote me aksioner Giorgio Riformaton, pilotin italian që u arrestua në Maj...
 • Shkarkohet kreu i Emergjencave Civile

  Ish – drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, u emërua në krye të Emergjencave Civile nga ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka. Pak orë më parë Xhaçka kishte firmosur shkarkimin nga detyra të ish – kreut të Emergjencave Civile Shemsi Prençi. Emërimi i Çakos në këtë detyrë...
 • Prençi: Të shpallet emergjenca në Shkodër, të nisin hetimet për rrugën e re të Velipojës

  Përkeqësimi i situatës së reshjeve në Shkodër ka bërë që Drejtori i Emergjencave Civile Shemsi Prençi të kërkojë shpalljen emergjente të pjesshme në qytetin e Shkodrës. Prençi ka folur në mbledhjen e Shtabit të Emergjencave në qytetin e Shkodrës. “Situata është e rëndë në Anë të Malit dhe Dajç,...
 • OPINION – KU U ZHDUKEN 704 MILION DOLLARE? (2)

  Të ftuar: Artan Hoxha, Gjergji Bojaxhi, Gjergji Buxhuku, Shemsi Prençi Në studion e emisionit “Opinion”, gazetari Artan Hoxha është shprehur se interesat për naftën shqiptare dhe rafinerinë e saj, kanë qenë të hershme nga Azerbajxhani dhe konkretisht nga vetë presidenti i këtij vendi, Alev. Hoxha ka treguar se në 7...
Emisione