sherr mes dy shqiptareve

  • Sherr me mjete të ftohta mes shqiptarëve në Athinë (foto)

    Një shqiptar ka mbetur i plagosur me thikë pasi u sulmua nga një bashkëatdhetar i tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Marousi” të kryeqytetit grek ditën e sotme. Mediat greke kanë publikuar edhe foto nga vendngjarja, ku duket shqiptari i plagosur i shtrirë në tokë. Rreth tij janë mbledhur...
  • Greqi/ Dy shqiptare “rivale erotike”, sherr për të njëjtin burrë

    Dy gra shqiptare janë konfrontuar fizikisht me njëra-tjetrën dhe arsyeja mesa duket është rivaliteti për një mashkull. Ngjarja ka ndodhur në një palestër 3 ditë më parë në qytetin Volos në Greqi. Sipas shtypit grek, një shqiptare 25-vjeçare plagosi me thikë 34-vjeçaren, gjithashtu shqiptare, duke e qëlluar në dorë....
Emisione