Shqiperi – Marok

  • Testi i parë, Shqipëria barazon me Marokun

    Kombëtarja barazoi pa gola me Marokun në miqësoren e luajtur në “Loro Boriçin” e rinovuar. Një ndeshje pa shumë emocione dhe me aksione pa shumë ide. Kuqezinjtë nuk u shfaqën zotërues para një numri të vogël shikuesish në takimin inaugurues të “shtëpisë së Kombëtares”, për kualifikueset e Botërorit 2018,...
  • Shkodër/Policia merr masa për ndeshjen miqësore Shqipëri – Marok  

    Më datë 31.08.2016 ora 20.30, në qytetin Shkodër, do të zhvillohet ndeshja miqësore, ndërkombëtare e futbollit, ndërmjet përfaqësueses së Shqipërisë dhe Marokut, ndeshje e cila do të luhet në stadiumin e ri “Loro Boriçi”. Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër, do të marrë një sërë masash teknike dhe organizative për...
Emisione