shqiptari qellohet me thike

 • Qëllohet me thikë shqiptari në burgun e Koridhalos

  Një i burgosur shqiptar ka mbetur i plagosur pasi u qëllua me thikë brenda burgut të Koridhalos. Shqiptari, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, u sulmua me një thikë të improvizuar nga të burgosurit e tjerë. Incidenti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës. Shqiptari u dërgua...
 • Sherr me mjete të ftohta mes shqiptarëve në Athinë (foto)

  Një shqiptar ka mbetur i plagosur me thikë pasi u sulmua nga një bashkëatdhetar i tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Marousi” të kryeqytetit grek ditën e sotme. Mediat greke kanë publikuar edhe foto nga vendngjarja, ku duket shqiptari i plagosur i shtrirë në tokë. Rreth tij janë mbledhur...
 • Masakrohet me thikë shqiptari në Itali

  Një i ri shqiptar është qëlluar disa herë me thikë pas një sherri mes disa personave. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:30 në Reggio Emilia të Italisë. Sipas mediave vendase, shqiptari i plagosur është 22 vjeç, ndërsa identiteti i tij nuk dihet. Kanë qenë miqtë e tij që njoftuan ambulancën....
 • Qëllohet me thikë emigranti shqiptar në Francë

  Një emigrant shqiptar në Francë është goditur disa herë me thikë në qytetin Montpellier.  Mediat lokale raportojnë se shqiptari është qëlluar gjashtë herë me thikë dhe ndodhet në spital. Pas hetimeve, policia ka mundur të arrestojë disa orë më vonë autorin e krimit.  Ai është gjithashtu një emigrant shqiptar...
Emisione