soni malaj

 • “Kam shumë emocione…”

  Ajo është një këngëtare e talentuar që ka realizuar hite me zërin e saj. Soni Malaj është vlerësuar gjithmonë për zërin e saj karakteristik dhe gjithë energjinë që përcjell me këngët dhe performancat live. Së fundmi, ajo ka vendosur të vijë me një surprizë për gjithë fansat. Këngëtarja do...
 • RUDINA – EMISIONI 29 PRILL 2019!

  Të ftuar: Soni Malaj – Këngëtare Ajo është një këngëtare e talentuar që ka realizuar hite me zërin e saj. Soni Malaj është vlerësuar gjithmonë për zërin e saj karakteristik dhe gjithë energjinë që përcjell me këngët dhe performancat live. Së fundmi, ajo ka vendosur të vijë me një...
 • Soni Malaj flet për lidhjen me biznesmenin: Po mendojmë martesën (Video)

  Ajo është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, por pavarsisht kësaj jetën private është përpjekur ta mbajë larg vëmendjes së publikut. Prej tre vitesh këngëtarja Soni Malaj është në një lidhje me biznesmenin Klevi, i cili është shfaqur gjithnjë përkrah saj. Në një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë”...
 • NE KURTHIN E PITER PAN!

  Alketa dhe fëmijët në audicione! Eli Fara! Robert Aliaj! Soni Malaj! Kamera e fshehtë: Martini ! Surpriza e ditëlindjes së Avilës! Fushata sensibilizuese e fëmijve!...
 • A do martohesh? Soni Malaj: Kam një unazë në gisht…

  E ftuar në “Në kurthin e Piter Pan”, këngëtarja Soni Malaj ka zbuluar këtë të hënë se martesa është pjesë e planeve të saj të afërta. Duke iu përgjigjur pyetjeve të fëmijëve, por edhe drejtueses së spektaklit Alketa Vejsiu, nëse do të ketë një martesë, këngëtarja tha: “Kam një unazë...
 • Video/ Soni Malaj zbulon të vërtetën pas 10 vitesh

  Soni Malaj do të mbahet mend për shpirtin dhe interpretimin e ndjerë që i dha disa prej këngëve të saj në vitet 2000. Në një rrëfim për “Jo vetëm modë” këngëtarja ka ndarë me të gjithë, prapaskenat e klipeve të saj më të suksesshme. “Ne donim të sillnim një...
 • RUDINA – “PA TY” NGA SONI MALAJ; RISIA E REZARTA SKIFTERIT!

  Të ftuar: Soni Malaj – Këngëtare Rezarta Skifteri – Stilsite...
Emisione