thumb

 • “Thumb” do të pësojë ndryshime sezonin që vjen

  E ftuar sot në “Ditë për Ditë” ishte gazetarja Fatma Haxhialiu. Gjatë intervistës me moderatoren Alba Çobaj, ajo rrëfeu ekskluzivisht se formati i programit “Thumb” do të pësojë ndryshime. Sipas Fatmës, në sezonin e ri ajo dhe Aulona Musta do të vijnë me risi, duke sjellë për publikun edhe...
 • A të dobëson seksi? Ja si përgjigjen VIP-at

  Mes personazheve të njohur “superkunji” i emisionit “Thumb” kërkoi këshilla për dobësimin. Dëgjoni disa nga përgjigjet e personazheve të njohur, ndërsa u pyetën për dobësimin nga seksi. Eva Murati këshillon për konsumimin e ujit dhe palestrën, ndërsa për seksin thotë: Eh kjo mbetet për t’u parë. Agnesa Vuthaj sugjeron...
 • Bojken Lako flet për problemet që i shkaktuar alkooli

  Bojken Lako ishte personazhi i radhës i ftuar në barin e “Thumb” ku moderatoret Fatma dhe Aulona e kanë bërë për “ujë të ftohtë”. Ai ka folur për herë të parë për problemet dhe varësinë që ka pasur nga alkooli. Por prej 6 muajsh ai tashmë nuk pi më...
 • “Ish i dashuri më ka tradhëtuar me Taynan”

  Këngëtarja Arta Memedi ka trazuar jo pak mediat sociale kohët e fundit. Ajo ka sqaruar në emisionin “Thumb” përplasjen me reperen Tayna, si nisi gjithçka dhe si iu kundërpërgjigj. Arta Memedi: Pas këngës së fundit që kam publikuar “Kleoarta” ka pasur disa reagime nga ana e saj duke postuar disa...
 • “Thumb”/ Rrëfimi rënqethës i motrës së Ergi Dinit

  Aulona dhe Fatma kanë zgjedhur që në episodin e parë të programit të tyre “Thumb”, që prej kësaj të shtune transmetohet në ABC News, të sjellin për publikun rrëfimin ekskluziv të Barbana Dinit, motrës së këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, i cili pak muaj më parë humbi tragjikisht jetën...
 • Zonë e Lirë/ “Ç’dallavere” do bëjnë Aulona dhe Fatma në ABC News?!

  Aulona dhe Fatma ishin këtë të premte dy të ftuarat speciale në emisionin “Zonë e Lirë”, që transmetohet në Televizionin Klan. Dy moderatoret e mirënjohura të emisionit “Thumb” folën për rrugëtimin e tyre të ri në ABC News dhe surprizat që do të ofrojnë. Këtë sezon të ri, Aulona...
Emisione