trajner i Skënderbeut

 • Rikthehet Superliga

  Partizani do të rinisë kampionatin me sfidën direkte me Skënderbeun edhe pse në renditje janë larg me pikë dhe me pozicione. Të kuqtë e dinë se nuk do të jetë e lehtë. Skënder Gega, trajner i Partizanit: Të dyja rezultatet janë të pranueshme. Është sfidë direkte. Do ishim komod...
 • Kukësi – Skënderbeu, ndeshja e rivalëve

  Takimi Kukësi – Skënderbeu kujton rivalitetin e viteve të fundit mes tyre për titullin. Ndeshja e së premtes është ende herët për të vendosur për kampionatin, por do të jetë e veçantë për trajnerin e korçarëve Orges Shehin, i cili deri para pak kohësh e ka përjetuar si lojtar....
 • Tirana barazon me Skënderbeun

  Tirana barazoi 1 – 1 me Skënderbeun të shtunën në kryeqytet. Bardheblutë luajtën pa pa mbështetjen e tifozëve, të cilët janë të dënuar nga Komisioni i Disiplinës. Dita realizoi fillimisht për Skënderbeun dhe më pas barazoi Sentamu, duke shmangur humbjen e Tiranës. Golat u shënuan duke shfrytëzuar pakujdesinë e...
 • Fiton Skënderbeu/ Shehi: Vlen për pikët dhe na bën optimist për të ardhmen

  Skënderbeu u kthye te fitorja dhe për më tepër ndaj një kundërshtari që ka të njëjtët objektiva si Kukësi. Goli i Nazmi Gripshit vendosi sfidën e ngjiti ekipin në vendin e dytë në renditje. Orges Shehi, trajner i Skënderbeut: Fitorja ndaj një rivali direkt të jep moral, pas dy...
 • Shehi: Laçi duhet vlerësuar

  Skënderbeu do të presë Laçin të premten në mbrëmje. Trajneri Orges Shehi që deri më tani ka vetëm fitore në ndeshje zyrtare, një prej tyre në finalen e Superkupës me ekipin kurbinas, por gjithësesi e quan një sfidë të vështirë atë të javës së tretë. Orges Shehi, trajner i...
Emisione