Tritan Shehu

 • OPINION – C’PO NDODH MES RAMES DHE HARADINAJT?

  Të ftuar: Baton Haxhiu – Gazetar Mesila Doda  – Ish-deputete Tritan Shehu – Ish Ministër i Jashtëm Paskal Milo – Ish Ministër i Jashtëm Andi Bejtja – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Gazetari Baton Haxhiu dhe ish-deputetja Mesila Doda kanë debatuar ashpër mes tyre mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”...
 • STOP – EMISIONI 163 (SEZONI 4)

  Pamjet e rralla, kur Lulzim Basha vinte në Tiranë me hetuesit e Hagës. Nënkryetari demokrat Edmond Spaho ka bërë një status, ku shprehet se holandezët do ia hanë kokën Ramës dhe përmendi mes holandezëve skuadrën e Ajaxsit, parlamentin holandez, që votoi kthimin e vizave për Shqipërinë dhe Lulzim Bashën....
 • Bllokuan 4 rrugë për protestë/ Procedohen penalisht Basha, Kryemadhi dhe deputetë të opozitës

  Tre ditë pasi bllokuan për më shumë se dy orë katër akse kryesore rrugore në vend, policia ka proceduar penalisht 57 protestues, mes të cilëve kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe disa deputetë të opozitës. Protestuesit dhe organizatorët e tubimeve në Vorë, Çermë,...
 • Kufiri detar, Meta informon Komisionin e Jashtëm

  Për afro 90 minuta Presidenti Ilir Meta priti në zyrën e tij deputetët e Komisionit të Jashtëm Parlamentar për t’i informuar në lidhje me çështjen e negociatave për kufirin detar me Greqinë, rolin dhe dijeninë që kreu i shtetit ka për procesin e bisedimeve të zhvilluara deri më tani...
 • OPINION – MARREVESHJA E DETIT, META NDALON RAMEN!

  Të ftuar: Arjan Curri, Alfred Peza, Paskal Milo, Fari Balliu, Tritan Shehu E hëna në emisionin Opinion ka nisur me një temë të fortë aktualiteti, që ka vënë përballë institucionin e Presidencës dhe Ministrinë e Jashtme. Është fjala për debatin e krijuar lidhur me marrvëshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë,...
 • Amnisti për kultivuesit e thjeshtë të kanabisit

  Edhe pse demokratët e ka vendosur në krye të listës së betejës opozitare luftën ndaj kanabisit dhe personave të përfshirë në këtë trafik, pikërisht nga radhët e tyre vjen në propozim surprizë. Tritan Shehu hedh për debat publik një qëndrim personal për të amnistuar kultivuesit e thjeshtë të kanabisit,...
 • OPINION – SHQIPERIA ME GRIP!

  Të ftuar: Silva Bino,  Pellumb Pipero, Tritan Shehu,  Edi Tushe,  Erjon Skendaj, Arian Mezini,  Leonard Solis Silva Bino, Instituti i Shëndetit Publik, ka theksuar, sonte, në emisionin Opinion se gripi është një sëmundje infektive, e cila është shfaqur më herët se zakonisht. Sipas saj, ajo ç’ka ne e konsiderojmë...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 536

  Të ftuar: ED SHALSI VS ANDI TEPELENA – Debati per plehrat TRITAN SHEHU VS ALFRED LELA – Prostitucion dhe hashash. Pro dhe kunder? ILIAS HARALAMBROS  – Vuan nga Varicet? Urgjent te Klinika Luis PASTOR AKIL PANO XHONI BROWN ‘Si braktisa drogen dhe krimin per Jezusin’ MYZAFER ZIFLA, ALERT CELOALIAJ, GENCI FUGA, KRISTIAN...
Emisione