Twiplomacy

  • Tjetër rekord i Kryeministrit Edi Rama (video)

    Në emisionin “Stop” në Tv Klan janë trajtuar shkurtimisht ngjarjet politike të ditës, për shkak të “Këngës Magjike” që nisi sonte me natën e parë. Në insertet që Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj prezantuan, Kryeministri Edi Rama duket se ka korrur një tjetër sukses virtual ose për përdorimin e...
Emisione