Vllazninë

  • Kukësi pret Vllazninë e Ernest Gjokës

    Ndoshta me Vllazninë do të jetë përballja e vërtetë deri tani. Kukësi do të presë shkodranët  që nën drejtimin e Ernest Gjokës nuk arritën të fitojnë në ndeshjen e një javë më parë. Secili që do të luajë të bëjë më të mirën me skuadrën e tij. Kështu e...
  • Sport ,ekipi “Skenderbeu” bojkot (31 tetor 1998)

    Ekipi i “Skënderbeu” nuk është paraqitur sot në stadiumin “Selman Stërmasi” ku do të luante përballë ekipit të “Tirana” duke bojkotuar kështu ndeshjen. Drejtuesit e ekipit korçar kishin deklaruar dhe më parë se nëse Komiteti i Apelit nuk do të ndryshonte masën e Federatës së Futbollit që ekipi korçar...
Emisione