XHESIKA POLO

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 642

  Bramatan dhe banda e femijeve! Elena Kocaqi: “Lufta e trojes” sipas Elenes tone! Lamar: Marokenia rishfaqet kete here me hip hop! Xhesika Polo godet serisht me “Noise”! Adelina Emini dyshon se “Nuk je ti”! Manjola Saramati i kendon Papi Chulos!...
 • RUDINA – “NUK U NDIKOVA NGA PARAGJYKIMET, MORA BURRIN QE DOJA”; XHESIKA POLO: PSE VENDOSA TE BEJA NDERHYRJE ESTETIKE NE PJESEN E BELIT!

  Të ftuar: Valentina Tarashaj – Dizanjere mode dhe mësuese në Shkollën e mesme teknike, Prizren Mahmut Tarashaj – Punon ne nje kioske si shites ambulant Valentina dhe Mahmuti janë rasti tipik i dashurisë së vërtetë dhe të pakushtëzuar. Ata janë njohur sëbashku krejt rastësisht 4 vite më parë dhe...
 • RUDINA – GRIDA DUMA: BALTOSJA NEPER RRJETET SOCIALE, NJE KOSTO MENDORE; XHESIKA POLO, FLET PER VIDIOKLIPIN E RI DHE NDERHYRJET ESTETIKE!

  Të ftuar: Grida Duma – Deputete e PD-së Atë e njohim si një grua të suksesshme, energjike dhe mjaft aktive edhe në debatet publike. Grida Duma, deputetja e Partisë Demokratike e ardhur në politikë nga bota akademike është dalluar gjithmonë edhe për stilin e veçantë në të veshur. Ajo...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 618

  Të ftuar: G-Wizze – Antisistem / Burg ne Angli, droge dhe hip hop. G-Wizze ka nje mesazh te koduar Intervista – “Kukuband” Justina Aliaj – ‘Nga ke humbur?’ Justina Aliaj rikthehet ‘Mbretereshe’ ne TK Intervista – “Mbreteresha Justine” Xhesika Polo – Muzike / Xhesika Polo rikthehet me ‘vetem nje...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 144

  Të ftuar: Xhesika Polo dhe Tiri Gjoci...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 534

  Të ftuar: BRAMATAN – Free Style / Bramatan ‘cmend’ Gjermanine NIKOLIN JAKA – Hashash & Prostitucion : A duhen legalizuar dhe ne Shqiperi? Intervista: “VITI 2026: TE GJITHE ME TREFLETSH NE GOJE” ERVIS ILJAZAJ ARLIND QORRI – Publik apo Privat? Rikthehet debati per arsimin e larte SOTIR QIRJAQI –...
Emisione