Xhevat Brahaj

  • Zbardhet vdekja e 13-vjeçares në Tiranë

    13-vjeçarja, e cila mbrëmjen e së enjtes ndërroi jetë në spital, është vetëvrarë. Në këtë konkluzion ka arritur grupi hetimor që po hetonte vdekjen e së miturës, e cila u dërgua në spital nga babai i saj, me plagë në bark. E mitura K. Brahaj, sipas policisë është vetëvrarë me...
  • Humbet jetën 13-vjeçarja në Tiranë

    Një ngjarje tragjike ka ndodhur në kryeqytet këtë të enjte. Policia bën me dije se një 13-vjeçare ka ndërruar jetë në spital. Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 18:30, shtetasja e mitur K. Brahaj është shoqëruar nga i ati Xhevat Brahaj për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar...
Emisione