“Fama nuk më ka ndryshuar”, Gjiko i bën premtimin e bukur bashkëshortes

“Fama nuk më ka ndryshuar”, Gjiko i bën premtimin e bukur bashkëshortes

08:20 01/02/2020

Reperi i njohur Gjiko është mjaft aktiv në rrjetin e tij social Instagram, ku vazhdimisht poston foto nga koncertet, por edhe jeta e tij e përditshme, përkrah gruas dhe vogëlushit të tyre.

Sëfundmi, ai ka publikuar një foto, por mbishkrimi bashkëngjitur postimit është ai që ka tërhequr vëmendjen. Ai shkruan se pavarësisht se është i famshën, nuk ka ndryshuar dhe madje edhe shokët e tij nuk i ka ndërruar.

Gjiko gjithashtu i premton bashkëshortes së tij, Elita Rudi se kurrë nuk do të grindet me të. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi