Fansat kritikojnë Viktoria Beckham e cila duket ndryshe në pamje - Tv Klan

Fansat kritikojnë Viktoria Beckham e cila duket ndryshe në pamje


Fansat kritikojnë Viktoria Beckham e cila duket ndryshe në pamje

23:10 14/10/2021

Fansat e kritikojnë: E ka tepruar me fillerat në fytyrë

Victoria Beckham u shfaq në një emision televiziv  për të diskutuar sukseset e saj, si në familje ashtu edhe në karrierë. 47-vjeçarja ka qenë gjithmonë mahnitëse dhe e kuruar në detaje, por kësaj radhe diçka nuk u pëlqeu aspak shikuesve. Shumë njerëz iu drejtuan Twitter-it për të diskutuar me të tjerët se çfarë kishte ndryshuar në pamjen e stilistes. Njerëzit ishin të bindur që Victoria e ka tepruar me fillerat në fytyrë dhe buzë dhe për këtë arsye, nuk po shprehte asnjë emocion në mimikën e saj.

Disa e quajtën hipokrite që po promovonte kremin e ri për t’u dhënë ngjyrë faqeve, Cheeky Posh, duke pasur parasysh se ishte e qartë që ajo kishte përdorur më shumë se grim për t’u dukur më e re dhe e freskët.

Ndërsa disa e kritikuan ashpër pamjen e saj. Ku disa prej kritikave ishin: “Zoti im, injeksioni i buzëve të saj duket i tmerrshëm. Pseee gratë po e bëjnë këtë me veten e tyre?!””E dua Victoria Beckham, por ajo që u ka bërë buzëve të saj është e gabuar.”

Një kirurg i njohur plastik thotë se Victoria duket e mahnitshme si një 47-vjeçare, por “ajo duket se e ka tepruar me mbushës buzësh, një gabim shumë i zakonshëm”.

Ai tha se stilistja ka zgjedhur pamjen e ngrirë në pjesën e sipërme të fytyrës, që është pothuajse pa lëvizje dhe vuri në dukje se ajo “i ka bërë mollëzat të duken të plota, me gjasë, duke përdorur mbushës”.

Klan News
Të ngjashme