Fatos Nano: Fitorja e PS në 25 qershor pa deformimet e pseudoaleancave të deridjeshme

Ish kryeministri, Fatos Nano, ne barin e hotel Sheraton, pasi ka folur per gazetaret, ku ka deklaruar se ka mbeshtetjen e nevojshme per te konkuruar per postin e Presidentit te Republikes.

Fatos Nano: Fitorja e PS në 25 qershor pa deformimet e pseudoaleancave të deridjeshme

18:45 12/06/2017 https://youtu.be/WxuF9c2YtMM

Në festën e 26- vjetorit të Partisë Socialiste, ish- lideri i kësaj force, Fatos Nano i ka dërguar një mesazh urimi kryeministrit Edi Rama. Ky i fundit nëpërmjet Facebook, ka postuar të plotë mesazhin e Nanos.

SMS NGA FATOS NANO:

Të dashur Edi e Gramoz!

Uroj nëpërmjet jush, gjithë socialistët anembanë Shqipërisë për 26 vjetorin e familjes sonë të patjetërsueshme! Jam i bindur se fitorja e PSSH ne zgjedhjet e 25 qershorit do garantoje Rilindjen e pakthyeshme te Shqiperise Europiane, pa deformimet e pseudoaleancave te deridjeshme! Ky është destini dhe destinacioni ynë i përbashkët, prandaj kam shume besim se çdo shqiptar i arsyeshëm do te vendose qe ne këtë udhëkryq historik, timonin e qeverisjes se këtij vendi ta besoje ne duart tona!

/tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT