Fifi feston ditëlindjen dhe zbulon surprizën për fansat

Fifi feston ditëlindjen dhe zbulon surprizën për fansat

13:13 31/03/2020

Këngëtarja e njohur Fifi, ditën e sotme feston 26-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të rëndësishme për të, ajo ka vendosur të publikojë këngën e saj më të re që mban titullin “Lezet”. 

Produksioni i ri muzikor është një bashkëpunim me artisten e mirënjohur Remzie Osmani.

Projekti muzikor është mjaft ritmik dhe pjesë e videoklipit janë edhe shumë personazhe të njohur./tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo