Fjolla Morina blen vilën luksoze, publikon pamjet


Fjolla Morina blen vilën luksoze, publikon pamjet

18:46 10/09/2020

Këngëtarja Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit një lajm të bukur. Ajo ka publikuar një foto në “Instagram” duke pozuar pranë vilës që ka blerë së fundmi dhe duket mjaft e lumtur.

“E bekuar në shtëpinë time të re”, ka shkruar Fjolla. Nga fotoja shihet se vila e saj është mjaft moderne dhe duhet të ketë kushtuar shumë.

Rikujtojmë se Fjolla ka publikuar këngën e saj më të fundit “Kape” dhe po shijon suksesin e saj. /tvklan.alTë ngjashme