Fjolla Morina merr dhuratë një makinë super luksoze


Fjolla Morina merr dhuratë një makinë super luksoze

09:15 16/09/2020

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka njoftuar e lumtur përmes “Instagramit” se ka blerë një vilë mjaft moderne. Por mesa duket lumturia e këngëtares nuk ka përfunduar këtu.

Së fundmi ajo ka marrë edhe një dhuratë luksoze nga një person që nuk ia ka zbuluar identitetin. Bëhet fjalë për një makinë të tipit “Audi Q7”.

Këngëtarja e ka postuar këtë dhuratë në “Instastory”, ku shprehet mjaft e habitur. Ajo pozon pranë makinës me një tufë lule në dorë dhe shkruan: “O Zot,surprizë”. /tvklan.al
Të ngjashme