Fjolla Morina vjen si ëmbëlsirë në klipin e ri


Fjolla Morina vjen si ëmbëlsirë në klipin e ri

23:30 27/02/2016

E kishte lajmëruar dhe më parë dhe e ka mbatur premtimin. Fjolla Morina ka lancuar klipin e ri në bashkëpunim me reperin Etinel vetëm pak oë më parë. Kënga quhet “Trileqe” duke iu referuar ëmbësirës së famshme.

Kësaj radhe këngëtarja ka punuar për muzikën dhe produksionin me studion ”Cricket Music”, ndërsa për imazhin e saj është kujdesur Joni Peçi.

Në tekst ajo thot “llava më thirrna, hajde të të përvlojna”, e në të vërtetë në këtë klip ajo vjen shumë “hot”, në forma shumë të mira trupore lindjes së vajzës.

Në vetëm pak dy orë nga publikimi i videos, reagimet e publikut kanë qenë vërtet të mira, duke treguar se fansat kishin kohë që e prisnin një këngë të re nga Fjollës.Të ngjashme