Formacionet zyrtare Izrael-ShqipëriFormacionet zyrtare Izrael-Shqipëri

20:15 11/06/2017

Pak minuta para nisjes së takimit mes Izrealit dhe Shqipërisë në Haifa, ndeshje e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës Rusi 2018, janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Trajneri i Shqipërisë, De Biasi synon hakmarrjen për humbjen e hidhur në Elbasan Arena (0-3).

Shqipëria: Strakosha; Hysaj, Xhimshiti, Kukeli, Mavraj, Aliji; Hyka, Memushaj, Roshi; Sadiku, Abrashi.

Izreali: Goresh; Tawatha, Tzedek, Tibi, Dasa, Refaelov, Cohen, Golasa, Natcho, Zahavi, Sahar.

/tvklan.al

     Të ngjashme