Foto/ Beyonce dhe Jay-Z të lumtur në Sardenjë – TV KLAN

Foto/ Beyonce dhe Jay-Z të lumtur në Sardenjë

Beyonce duket shumë elegante veshur me një kostum të thurur me grep, ndërsa u fotografua duke bërë një xhiro me varkë me bashkëshortin Jay-Z në Sardenjë.

Këngëtarja 37-vjeçare amerikane duket shumë e dashuruar me burrin e saj, ndërsa po relaksohen në ishullin italian.

Beyonce dhe Jay-Z janë duke pushuar përpara koncertit të fundit të turneut të tyre të përbashkët ‘On The Run II’, i cili do të fillojë të martën në Arlington të Teksasit.

b8 b7 b5 b4 b6 b2 b3 b9 B1
<
>

 

 

Kategori
FotogaleriShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione