Foto/ Nicki Minaj shpalos “asetet”; Është kjo moda e re?


Foto/ Nicki Minaj shpalos “asetet”; Është kjo moda e re?

21:42 05/03/2017

Me format e saj tejet sensuale, Nicki Minaj, bën shpeshherë bujë me daljet publike prej stilit të veçantë të veshjes, por këtë herë ajo ka çuar në një tjetër nivel paraqitjen e një personazhi të famshëm.

Këngëtarja 34-vjeçare e muzikës Rrep, u paraqit me gjoksin zbuluar në një sfilatë në javën e modës në Paris.

Minaj ishte e ftuar speciale në sfilatën e stilistit Haider Ackermann. Ajo kishte një veshje mjaft elegante dhe mbante një palë syze të mëdha, por vëmendja e të gjithë fotografëve të pranishëm ishte padyshim diku tjetër./Tv Klan

 Të ngjashme