Foto/ Pijaneci rrëzohet në kuzhinë, i futet bishti i tiganit në sy

Gjermani- Një burrë i dehur është rrëzuar në kuzhinë dhe ka pësuar një aksident të tmerrshëm. 64-vjeçari nuk mundi do ta kontrollonte vetën dhe për pasojë ka rënë mbi një tigani, i cili i është ngulur në sy. Siç duket edhe nga foto, bishti i tigani ka depërtuar tej për tej syrit të tij.

Pavarësisht se dhimbjet ishin të tmerrdhme dhe syri i tij nxirrte gjak ai mundi të telefononte ambulancën.

Aksidenti ndodhi në shtëpinë e tij në Karlsruhe në jugperëndim të Baden-Wuerttemberg. Mjeku Dr Carla Sander, tha se ishte shokuar nga ajo që kishte parë dhe se bishti i tiganit kishte hyrë 10 cm në syrin e tij. Ai i është nënshtruar një operacioni të gjatë dhe delikat dhe fatmirësisht nuk ka humbur shikimin./tvklan.al

Kategori
BotaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione