Foto/ Çaste romantike në detFoto/ Çaste romantike në det

13:45 21/07/2018

Dy aktorët e famshëm turq, Berrak Tuzunataç dhe Birkan Sokullu, janë fotografuar në momente romantike gjatë pushimeve të tyre në detin Egje.

Fotoreporterët e “Hurriyet” kanë kapur çastet romantike të çiftit në plazhin Gölköy, në Bodrum.

Aktroja 33-vjeçare e njohur në Shqipëri për rolin e Bade në serialin “Ezel”, prej pak kohësh ka nisur një lidhje dashurie me Pedron e “Kurt Seit dhe Sura”. /tvklan.alTë ngjashme