Foto/Aksident në autostradë, përmbyset automjeti – TV KLAN

Foto/Aksident në autostradë, përmbyset automjeti

Një aksident ka ndodhur gjatë pasdites në autostradën Tiranë – Elbasan.

Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përmbysur, siç mund të shihet edhe në këto foto të ardhura në redaksinë e www.tvklan.al.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka të lënduar, ndërsa policia thotë se po punohet për zbardhjen e shkaqeve që çuan në humbjen e kontrollit të drejtuesit të mjetit./tvklan.al

Kategori
FotogaleriKronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione