Futboll mes linjave elektrike (Video) – TV KLAN

Futboll mes linjave elektrike (Video)

Në Norvegji ndalet ndeshja pasi goditet një nga kabllot

Një ndeshje e ligës së katërt më Norvegji mes Selbak dhe Vestfosen për pak sa nuk përfundoi në tragjedi. Në përpjekje për të larguar rrezikun nga zona e tij një mbrojtës goditi kabllot e tensionit të lartë që ndodhej aty pranë.

Njëri prej tyre u shkëput siç shikohet në pamje.  Në moment gjithçka u ndal deri sa shkarkesa elektrike të përfundonte. Fatmirësisht nuk pati të lënduar dhe takimi vijoi rregullisht.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*