Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

13:10 26/03/2020

Në këto ditë të vështira, një lajm i bukur vjen nga familja Xhaka.

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram vetë futbollisti, i cili shkruan: Mirëseerdhe në botë engjëlli  im i vogël. Mami dhe babi të duan pafundësisht./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi