Futet për të vjedhur në makinë, arrestohet – TV KLAN

Futet për të vjedhur në makinë, arrestohet

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 34- vjeçar, pasi ka tentuar të vjedhë brenda një automjeti.

Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se është arrestuar F. T., 34 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”

I riu, mbrëmjen e djeshme në rrugën “Brigada e 8-të”, ka tentuar të vjedhë në mjetin shtetasit D. D banues në Paskuqan.

Gjatë kontrollit fizik polica i gjeti  3 aparate celularë që kishte vjedhur në automjetin e shtetasit D.D.

Materialet  i kaluan për veprime të mëtejshme  Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë  për veprën penale “Vjedhja”./tvklan.al

 

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione