Game of Thrones i vjen fundi – TV KLAN

Game of Thrones i vjen fundi

Rekord shikueshmërie pavarësisht defekteve gjatë xhirimit

U paralajmërua që në nisje të sezonit të fundit se Game of Thrones do të kishte rekord shikueshmërie dhe ashtu rezultoi. 72 seritë e tij mbajtën pezull një audiencë prej miliona teleshikuesish, duke kaluar çdo serial të luajtur që prej vitit 2014.

Tashmë fanatikët e këtij filmi janë në shpresë se do të ketë edhe një sezon tjetër.

Edhe pse me shumë polemika përsa i përket rrjedhës së ngjarjeve, apo edhe gabimeve të shumta në film, fansat përsëri nuk kanë hequr dorë nga seriali i tyre i preferuar. Ashtu si çdo herë, edhe fundi i sezonit të 8 ka thyer çdo rekord audience. Episodi i 72 ka kaluar limitet e parashikimeve duke mbledhur para ekranit 19.3 milionë teleshikues.

Klan Plus

Kategori
Klan PlusTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione