Gazetarët protestojnë para Prokurorisë së Përgjithshme – TV KLAN

Gazetarët protestojnë para Prokurorisë së Përgjithshme

Kërkohet shkarkimi i truprojës se dhunshëm të Markut

Një grup gazetarësh protestuan sot para Prokurorisë së Përgjithshme. Shkak u bë dhuna e një prej truprojave të kryeprokurores së përkohshme Arta Marku pak ditë më parë ndaj gazetarit të Klan Plus, Renaldo Salianji.

Gazetarët kërkuan prej kryeprokurores të dënojë dhunën dhe të marrë masa duke shkarkuar truprojën e saj.

Tv Klan

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione