Genta Ismaili shijon dëborën, ekspozon format e bukura trupore

Genta Ismaili shijon dëborën, ekspozon format e bukura trupore

23:43 18/11/2019

Pak kohë më parë këngëtarja e njohur nga Kosova, Genta Ismaili, tregoi se po jetonte kohën më të bukur dhe se ndihej e dashuruar dhe e lumtur.

Pas pushimeve me të dashurin në Turqi, të cilin nuk ka preferuar që ta bëjë publik, tashmë bukuroshja brune përshëndet fansat nga Zvicra e mbuluar nga dëbora.

Në një foto të postuar në Instagram, ajo shfaq linjat trupore… si gjithmonë tepër në formë.  /Tvklan.al
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi